Kako vratiti FB stranice; hakovan FB profil

Pozdrav drustvo danas mi je neko upao na fb profil i skinuo mi dvije stranice pokusao je i trecu ali sam uspio zaustaviti, da li postoji nacin za vracanje stranica na ovoj trecoj sam uspio izbrisati administratora, tako da sam ja ostao administrator, ali mi je ostao vlasnik stranice da li postoji nacin da se ukloni, svaka pomoc je dobro dosla ako neko zna hvala unaprijed.? evo slikao sam o cemu se radi

Probaj kontaktirat fb support nema druge

jel ima neki link preko kojg mogu pristupit da ih kontaktiram ove dvije stranice sto su uzete su vidne na fb

Koliko znam da novi admin ne moze obrisati starog admina tj. tebe u narednih 7 dana,
ali ti njega mozes

obrisao sam ja njega na ovoj trecoj stranici al ove dvije nista ne mogu
ali mi je sad problem na ovoj trecoj Page Owner ne mogu ga uklonitiScreenshot_14

Putem ovog LINKA možeš prijaviti problem u vezi FB stranice, za svaku pojedinačno i sve im detaljno opisati… https://www.facebook.com/help/contact/164405897002583?rdrhc

Hvala druze nadam se da cu nesto uspjeti s’tim.

Nema na čemu. Sretno.

Ne bih da budem negativan ali tesko da ce ti neko iz supporta odgovoriti pogotovo ako se nadas u narednih par dana. Jedino ako postoji neka opcija kao “zastiti svoj nalog” pa kada unosis novu sifru i izbaci ti spisak sta si sve objavljivao i lajkovao pa ako tu ima i za stranice pa tako da vratis drugacije tesko. Isto sta mozes da uradis je da vidis spisak logova na tvoj nalog i da tu pogledas ip adresu “Heklera”. Ako nije koristio vpn mozes da ga zaplasis da ces da ga prrijavis jer mu znas ip bla bla pa da na taj nacin vratis stranice. Kako bi bio ubedljiviji mozes preko whois ip da vidis vise detalja o ip adresi pa da i to iskoristis. Isto bi trebalo da ti je i na mail stigla poruka o novom logovanju kao i o skidanju admina sa stranice koja takodje sadrzi ip adresu onog ko je trenutno bio na nalogu. Srecno nadam se da ces vratiti stranice.

Tako sam pokusao pronasao sam koj je postavljan za admina na stranicu ovu sto sam uspio u zadnji cas spasiti ali ne znam kao otkriti vise detalja

Napisao sam ti nacine kako jedino mozes sto pre da vratis stranice, probaj i sa supportom ali prvo ne odgovaraju brzo a drugo pitanje je da li ces uspeti bilo sta. Jesi uspeo da dodjes do ip adrese “heklera” mozes da ga hvatas na foru jer je vrvatno to neki klinac pa da ti vrati stranice

ne znam kako mu doci do ip adrese

Pogledaj prvo na email koji ti je povezan sa fb-om. Pri promeni admina stize obavestenje i u tom obavestenju na dnu stoji ip adresa korisnika koji je u tom momentu bio na nalogu to jest ko je dodelio admina. Isto tako stize notifikacija za prijavu sa nepoznate adrese to jest za adresu koja do sada nije bila povezana sa nalogom. Isto tako u podesavanjima profila mogu da se vide svi logovi na fb. Kada postavis kursor na lokaciju prikaze se ip adresa korisnika koji se logovao sa te lokacije. Ako budes uspeo da dodjes do ip adrese mozes da mi je posaljes na poruku ili ovde da je lociram pa cu ti poslati podatke i reci tacno da li je vpn ili ne.
https://www.facebook.com/settings?tab=security

To mi se obrisalo prilikom vracanja profila isao sam da ocisti sa svih lokacija sjecam se samo da je bila indonezija

Onda ti ostaje samo na mail da pogledas. Ako i to nemas onda ti je zadnja sansa sa supporta ali to je sve pitanje.

Ovo imam na e-mailu

Ovo su podaci za tu ip adresu. Nije VPN niti Tor. Pokusaj da ga izvatas na foru da ti vrati stranice.



kako mu se mogu obratiti preko cega izvini sto pital al ne znam nisam ovo nikad radio nemam iskustvo

drug moj kontaktiraj fejsbuk i objasni im da ti je ušao neki frajer iz indonezije … sa IP adresom mu možeš samo prijetiti