Kako vratiti obrisan Youtube račun?

Prije svega, želim da pozdravim sve korisnike ovog foruma. Pronašao sam ga veoma zanimljivim i korisnim pa sam se danas dosjetio da pomoć potražim baš ovdje.

Situacija: nalog je obrisan zbog kršenja autorskih prava - presnimavanje videa sa 1 korisničkog računa. Vjerujem kada bi neko stručan, sa znanjem Engleskog jezika (ukoliko je uopšte moguće) javio tom nalogu i našao nekakav kompromis da se prijave povuku, uspio da povrati. Bar je Youtube tako naveo u svom poslednjem mejlu.

Nalog je imao oko 29k pratioca.
Ko bude zainteresovan da proba povratiti, neka mi se javi na privatne poruke. Naravno, platio bih pošteno.

Ako ti je Youtube kanal obrisan povratiti ga nećeš 99,99% Tako da pravi novi

Imao sam sličnu situaciju davno pre 7-8 godina i nisam uspeo iako sam imao saglasnost i odobrenje autora video snimaka (sad…da ne navodim sve šta i kako)

Rekao bi Gibonni, drugi puta ću pametnije :wink:

Ako podnesem zahjev za monetizaciju videa (shorts) skoro sam do 10m pregleda. 90% su moji klipovi, međutim neke slike sam uzimao sa nekih sajtova, “reddit” “brightside” i tako, uglavnom samo slike. Do sada nisam imao problema da mi yt skine video ili nešto slično, e sada ako podnesem zahtjev, ako pregledaju klipove i shvate kao da nije moj 100% kontent da li će mi ukloniti kanal ?

Nece ti obrisat kanal ali postoji mogucnost da te odbiju za monetizaciju