Kako zaraditi 5-10 evra na dan?

Licno ne volim ovakva pitanja, ali iskrslo mi je nesto i hitno treba da nadjem nacin da zaradjujem barem 5 ili 10 evra na dan. Trenutno radim Amazon, ali poslat mi je cek pre dve nedelje, nece da stigne jos dve-tri nedelje, tako da sam bas u cajtnotu. Takodje, imam i adult sajtove, jedan Adsense tek pokrenut, znam da pisem tekstove na srpskom i engleskom.

Ima li neko neki predlog, savet kako ovo da izvedem? Samo bez komentara tipa - idi nosi dzakove, ili prodaj kokice :slight_smile: Dakle, samo ozbiljno :slight_smile:

1 Like

Uvik ima nesto.
Mozes probat Fiverr,upwork i ponudu svoje znanje onima kojima treba.
Isto tako,ako imas doma neke stvari koje ti ne trebaju,prodaj ih. Ne bi vjerovao koliko se novca moze zaraditi na tome ako imas neke stare odjece ili nekakvih stvari.

Hvala na savetu, evo upravo sam se registrovao na Fiverr i Upwork pa da probam i tamo.

na dan? znaci 24 sata ces raditi za 10$?

mislim da to mozes zaraditi i ako klikas one rekalme GPT gdje za svaki click dobijes 0.01$.

isto tako mozes rjesavati captchu, samo moras znati da si ti ipak balkanac, a balkanci traze kruh bez motike, tako da 24 sata rada su iluzija.

Promjeni topic u kako zaraditi 5$ za 1 sat rada.

Ne, topic treba biti kako zaraditi 1$.
Od toga se počinje, od nule, a ne od prosečne plate.
Od kliktanja svakako neće zaraditi 10$ dnevno .
Lako je razmetati se parama i soliti pamet drugima, bolje im dati neki konkretan predlog.
p.s. Od Fiverra i sl. sajtova slaba vajda, dok on dođe do renomiranog prodavca proći će mnogo vremena.
Ako i dođe.

2 Likeova

Kakve su to reklame GPT? Prvi put čujem…

Tako je.
Niste ni svesni kakvo se malo bogatstvo krije u kucnim nepotrebnim stvarima.
Par puta sam izneo na Buvljak stvari i dosao kuci punog novcanika.