Kako zaraditi na internetu--uputstva za početnike!

[quote=“dadaas”]P.s. Zamislite da imate listu od 100 000 high stake kladionicara. Sto bisten uradili s njom?
Bas me zanimaju odgovori.[/quote]Da ja imam tu listu, možda bih je uništio. Da ti imaš tu listu, a da sam ja njoj, sigurno bi dobio preporučeno pismo od mene, a potom nvj. i inspekciju Agencije za zaštitu osobnih podataka.

Ma dobio bi kitu labudovu, a ne preporučeno pismo, pa sam si se upisao na tu listu niko te nije prislio.

Pa da, liste funkcioniraju tako da se ljudi sami prijave za nju i u svakom trenutku se iz nej mogu odjaviti. Pa sad nevidim zasto bi ti nekoga tuzio ili sto god vec ako si se na nju prijavio i sa jednim klikom se mozes odjavit… nema to bas smisla.

Imam recept za brzu zaradu na internetu za početnike i ide ovako (počmi odvajati u kasicu prasicu novce za sve ovo dolje):

  1. Nađeš si zvučnu domenu (provjeriš k tome na Google Keyword Toolu koliko za taj naziv domene ima mjesečnik pretraga) - cijena 70 kn
  2. Nađeš si hosting firmu za nekih 500 MB podataka (za početak) - cijena 350 kn
  3. Na početku si uzmeš neki možda free CMS (ako nemaš para ili znanja za nešto više) - cijena 0 kn
  4. Sve si podesio i jedva čekaš nakrcati na prazan sajt Google Adsense pa da krenu ti eurići se množiti na računu - cijena 0 kn
  5. Sad ti fali još logo (daš nekom da ti to napravi ) - cijena 200 kn

Sad razbij tu kasicu prasicu i odustani od svega ovoga i zaradio si 620 kn ovaj mjesec :slight_smile:

I tako idući opet pa opet i nakon 12 mjeseci imaš 7440 kn :slight_smile:

Dosta mog preser… , oću reći da nema brze zarade :slight_smile:

Ovom logikom od gore, bolje da odmah kupiš razrađen domen, kao i sajt, angažuješ grupu profesionalaca koji će taj isti unaprede i naravno, napraviš žurku za sve prijatelje sa FB-a -> sve u svemu, da te to košta oko 12-15.000 eura.
Ali pošto je rečeno da je zarada nemoguća, bolje te pare sačuvaj i za godinu dana imaš… hm, preko 1000 eura mesečno. MALO LI JE NA OVU SKUPOĆU!!!:jaooo:

A ako baš hoćeš maximalno da imaš, samo zamisli kako bi bilo da se odrekneš auta, da ne živiš u kući, ideš go ulicom, i nikada ništa ne pojedeš…
Sve zavisi od starta. Ali, LOVA NA SVE STRANE! :yo:
Jedini mali problem je gde ćeš da je držiš :varenizec

Potpuno je krivo licitirati s tim brojem posjeta jer broj, sam po sebi, ne znači ništa ukoliko nema klikova. Koji vam je…!:jaooo:

Evo jednog poučnog članka
http://www.female.hr/web-poduzetnik-zanimanje-buducnosti/60/

http://www.istokpavlovic.com/blog/kako-da-zaradite-od-interneta/

Moram priznat da su mu tekstovi strava zanimljivi, pravi ‘maher’ prezentacije :slight_smile:

Nije da sam neki strucnjak sada za SEO i web marketing opcenito… al od svega DO SADA, sto imah prilike procitati o istom te opcenito internet zaradi, meni osobno naj prizemljeniji clanak…

Sretnik sam ili nesretnik nisam još dokučio , našao sam posao na internetu i mogu vam reć strava kolko je zahtjevno. Koliko god gospodin tvrdio da su to početničke muke i živciranja ,da će biti jednog dana rutina kad se stvori baza izrada web stranica . Ozbiljno sam već počeo sanjat taj posao i imat noćne more.Tako da posao preko internete nije ni malo lak a bojim se ni isplativ kad si pogledam kolko je truda i muke do sad uloženo .

U tom slucaju dobro se je ponekad sjetiti one “… koje jamio jamio je”… drugim rijecima internet se mijenja… ono sto je nekada bio zlatni rudnik danas je rudnik sa ugljenom… tu i tamo se mozda jos nadje koji grumencic, al to je sve… ne nuzno, al u vecini slucajeva je uvijek tako. Koja god bransa da je u pitanju.

Da onaj Iztok je napisao kako treba i potvrđujem da je sve to istina. I dodajem da sad neznam kada je taj tekst pisan ali i taj tekst je zastario. Jer sad u novo doba svi to mogu da naprave. Napisao je dolje korake i sve je to moguce napraviti. No problem je sto micro niche gotovo ne postoje a da bi ih dominirali smao tako. Znaci i na micro niche siteovima morate potrositi vrijeme na razne kombinacije da bi pomeli konkurenciju. Te tu sad sve vecu i vecu ulogu imaju automatizacije posla.

Sretni su oni koji nemaju konkurenta sa robotima. Jer zamisli da u vasu nichu uleti konkurencija koja ima automatizaciju posla, pri tome mislim da on brze gradi linkove, brze dodaje content, brze komunicira, odnosno sve sto radite vi on radi brze. Dakle samo je pitanje vremena kada ce vas preteci i sad kada dodje 10 takvih u vasu nichu vi ste na drugoj stranici googlea.

Znaci nije potrebno samo onos to je naveo lik u tom postu, nego je potrebno uloziti mnogo novaca u programe koji ce vam omoguciti tu prednost ili jednkost s drugima.

U biti svi ti savjeti od istoka su dobrim dijelom i odavde:
http://www.challenge.co/?ref=default
… a pol metoda unutar istog “tecaja” nakon google pande su jednostavno onak, zdrmane zesce… kako god okrenes… ak nemas neki jako dobar proizvod i malo srece… ima da se posteno otelis do onoga kada si velis, uspio sam, to e to…

Trenutno najbolji money making program na svijetu je JustbeenPaid.
JBP je internet kompanija koja svaki dan ima od 2000-3000 novih članova što je čini najbrže rastućom internet tvrtkom tog tipa u svijetu. Jednom kad investirate novac dovoljno je samo da se taj uloženi novac ulaže za kupovanje novih pozicija i za 2 mjeseca će te imati trostruko od onoga koliko ste imali na početku(znači ako ste uložili 100 dolara za 2 mjeseca možete očekivati 300). referali vam nisu potrebni ali ako ih imate zarada može biti i do 5 puta veća od početnog uloga u samo 2 mjeseca. sve ostale informacije kao i kontakt su na mom blogu Zaradi sa JBP i mojoj web-stranici Just Been Paid - Make money at home
na kojemu je i link za registraciju na JBP.

P.S. svim novim članovima tvrtka poklanja 10$.