Kako zaraditi na kladionici? Samo za nerealno optimistične :)

@Tomas

Koliko dugo se kladis? Imam veliki osjecaj da si prilicno nov u ovome ili jednostavno ne pazis sto pises. I dalje je ovo kranje neozbiljno, napises da u prosjeku pogodis 2/3 utakmice i da je u prosjeku koeficijent 2.00. jel ti vidis kakvu si glupost izvalio ili ne?

Ok ako ne vidis onda ovako: Kazes nisi profesionalni kladionicar, ali tvoj ROI je veci od onog najprofesionalnijeg kladionicara. Neznam jel ti s kim komuniciras, jel si se povezao s nekim, ali profici se obavezno povezuju medjusoobom, i da kao sto sam napisao kako njih dan izgleda, da oni ne rade ama bas nista drugo osim kladionica, nemaju nikakve druge prihode osim to. I njhov ROI nije niti uploa ovog kojeg si ti izvalio 66% na 2.00 koeficijent, pa u ovo moderno doba
ti si najbolje mjesto ulaganja, neznam dali nemas bolji ROI i od Bitcoina. Profi kladinicar dugorocno ako ima 60% na 2.00 koeficijent je sretan. Profi kladionicar ne ganja bonuse, ne igra se s domacim kladionicama, on jedino igra u no limit kladionicama, Azijskim kladionicama od poznatih Pineacle, neznam jel se situacija u posljednjih 5 godina promjenila ali oni su davali no limit oklade, to znaci da na jedan par mozes natrpat koliko zelis.

Drugim rijecima kad on ima par on istovari 10 000$, da zaradi 1000$. Eto i tu se moze vidjeti kako je surov taj svijet i kako nije za svakog…

I kako to da stalno uzimas novac? Kazes da stalno uzimas novac, pa ti odes u kladionicu 30 dana od toga 10 dana ne uzmes novac nego ostavis, po tvojem pricanju. Imam osjecaj da ti niti neides u kladionicu ili si tek poceo pa imas lucky run…

1 Like

Koliko ti imaš godina? Po ovome što pišeš ne bi ti dao više od 12 godina.

Kažeš, ne pratiš ništa jer je to gubljenje vremena nego igraš po osjećaju, igraš samo velike kvote od 2-3-4 + i pogađaš najmanje 2 od 3 lista? Pa koga ti jebeš, što misliš da smo ti mi budale?

Ovo ti ima logike jedino ako si do sada odigrao 3 lista i pogodio 2.

1 Like

Kladim se preko 20godina i itekako imam iskustva, jer sam probao sve moguće igre i sisteme.

Nikakvu glupost nisam izvalio, nego se jednostavno ne razumete ili ne verujete, a nemam nameru da nekog učim ili uveravam…Moje klađenje proizilazi iz iskustva a ne učenja kako treba preko interneta, što vidim da je s vama slučaj.

Da neko pogodi prosečno dve od tri utakmice na kvotu 2 nije nikakvo čudo. Rekao sam da se ne kladim na rezultat, što znači da ima dve opcije i da čak i onaj ko se ne razume u klađenje ima 50% šanse da pogodi…

Takođe me ne zanima koliko je ROI kod profesionalnih kladioničara i kako igraju i koliko zarađuju. Pišem o svojoj igri i metodama koje koristim. A kladioničara ima raznih, koliko i opcija klađenja.
Stalno uzimati novac znači biti u plusu na kraju nedelje ili meseca, već kako merite. Svakako nisam mislio bukvalno stalno, svakog časa. Igrao sam i sa velikim ulozima ali se ne isplate. Bolje uzimati po manje nego uložiti sve na jednu utakmicu.

OK, ako je kladjenje jedino sto radis i imas novce za normalan zivot cak stovise za luksuzan zivot i da nikome nisi duzan ni lipe, onda se mozes smatrati profesionalcem. Pa ujedno i sama rijec profesionalac dolazi od toga da se osoba iskljucivo bavi time. Nemoze netko biti profesionalac u necemu a radi recimo u banci ili bausteli… Jer tu onda nesto ne stima…

Kako i zasto kladionice opstaju ? Dovoljno je postaviti sebi to pitanje i vidjeti da je to navlakusa, kao i svaki drugi vid kocke.

Sto dalje od toga, i nema problema. :slight_smile:

Znam ljude koji npr. potroše na kladionici 200km i nakon nekoliko pokušaja dobije npr. 50km, i njemu drago…on kao dobio na kladionici a u minusu 150km LOL , nema tu zarade…daće oni tebi nekad dobitak, čisto da te zadrže ali nema tu kruha…

Ne znam, ali meni u BiH ne daju uplatiti tiket na 100KM, uglavnom igram igrace poena. Nekako sam siguran da kladionice idu ka tome da se sve vrti do par hiljada, preko toga ne daju ni uplatiti. Naravno, ti sa eurom gadjaj 100 000 kvotu, to mozes odigrati. Ali s nekim vecim novcem, mozda ti jednom, dvaput dopuste, posle si na ignor.

Nema 50% nego ima 40%, 15% kladionica odbija od tečaja + 5% porez. Dakle, ako ćeš godinama igrati par npr “tko će prije izvesti aut” dobiješ tečaj 1,85, na 100 eura uloga, 20 ide kladionici. Uložiš 10 000 eura, 2 000 će uzeti kladionica. Što je veći broj listića i dulji period klađenja, ta brojka bude sve preciznija brojci od 20%, tj manja je šansa da je sreća na tvojoj strani ili strani kladionice. Čista matematika

Napisao si da igraš velike kvote od 3,4, tu je šansa po tečaju za pogodak oko 30% i onda još od tih 30 odbij 20% koliko kladionica uzme sebi, imaš oko 25% da pogodiš takav par, a ti tvrdiš da ga pogađaš u 66% slučajeva (2 od 3) ?

Neka imaš bolesno iskustvo i znanje, možeš si povećati šansu za 1-2%, ne više. Zašto, zato jer isto to znanje i brutalan algoritam ima i kladionica, tj ta svjetska organizacija koja računa tečajeve. Ako jedno kolo u nekoj lizi padne više golova, njihov algoritam + desetke stručnjaka povećavaju ili umanjuju tečaj u realnom vremenu. Kažeš da igraš tko će zabiti više golova. Ajde molim te objasni mi to svoje iskustvo i kako ti to procijeniš? Ja pratim nogomet cijeli život, jedno kolo u nekoj lizi padne 20, sljedeće 80 golova, tu nema znanja, jednostavno čista sreća. Reci mi jedan faktor po kojem ti procijeniš hoće li pasti više golova na nekoj utakmici? Forma napadača, daj molim te, pa to i mala djeca znaju.

Ne znam koga praviš budalom, prije bi rekao sebe nego nas, najvjerojatnije se radi o slučaju koji je spmenuo MuamerWP, dobiješ jednom pa zaboraviš zadnjih 10 koje si izgubio. To je sindrom svih kladioničara. Jednostavno kladionice se ne mogu prevariti i ne može se biti u plusu dugoročno, cijeli sistem je namješten u njihovu korist, sami su ga kreirali. Pogotovo u sadašnje vrijeme kada je usavršen, prije je možda i bila koja rupa. U plusu može biti jedino onaj tko odigra par listića pa jedan od njih dobije i nakon toga više ne uđe u kladionicu.

1 Like

Daleko od toga da je to jedino što radim, ali u tome i jeste problem.
Ko počne zarađivati od kladionice teško mu je da u neki drugi posao uloži više truda.
Ove godine sam klađenjem zaradio više nego da sam radio bilo gde drugde, i kako onda sebe motivisati na rad.
Zato i bežim od te reči profesionalac, jednostavno igram redovno pa dokle ide - ide.
Menjaju se timovi, treneri, taktika, ništa nije sigurno, i meni je to jasno. Budala bih bio ako bi mislio da ću uvek pogađati.

Dok traje nek traje i živeli. :grinning:

Evo jednog zanimljivog teksta na tu temu što sam ga pročitao još kod se pojavio.

OK, hvala na mišljenju.

Samo iz znatizelje - na koji sport se kladis?

Fudbal, košarka, hokej, isključivo završnice.
Kod fudbala zadnjih 20 min, košarke zadnjih 5 min, hokeja zadnjih 3 min.
Košarka je tu ipak najinteresantnija jer se u ukupan broj koševa računaju i produžeci, ako ih ima. Penal završnica je takođe česta gde u zadnjem minutu može pasti veliki broj koševa.