Kako znati da li mi Fb objave baca u spam

Pozdrav.Jedno vrijeme sam objavljivao linkove u grupe ubacim na 60 grupa u 10min pa mi u tome i dolazila ona captcha da potvrdim itd.Sad me zanima da li ima neki nacin da saznam da li facebook moje linkove od vijesti baca u spam ili ne, jer ako baca da bezveze ne dijelim sa tog profila.Hvala

onda kada ti je dosla captcha trebao si stat i lajkovat par slika, malo odmoriti

1 Like

Pitaš admine grupa jel im tvoj post prijavljuje kao spam?

1 Like

Budi siguran da ti baca objave u spam čuj, 60 grupa 10 minuta, to ti je 6 objava po minuti , mislim prolazilo je to nekad ali danas više ne, prilagodi se fb-u ako hoćeš opstati, moja preporuka…

1 Like

Ma nema to veze, objavljivao sam i po 10 objava u minuti pa ništa. Bitno je menjati linkove a ne stalno jedno te isto. Ima i alata koji se podese za objave.

1 Like

Znam ja za alate i ima ih puno boljih od buffera…a isto tako ti mogu reći da fb svakim danom sve više steže obruč i neće prolaziti stvari kao što su nekad mogle, bolje ti se prilagoditi na vrijeme…

1 Like

Koji još alati su dobri za objave preko društvenih mreža, ako nije tajna?

1 Like

Evo i nove opcije, mute. Ko spamuje može dobiti ban na objave do 24 sata. :yum:

Mute

Da, objavljivao si, to si dobro rekao, ali više nećeš. 60 linkova po satu, pa normalno da si spamer i da ti sve ide u spam. Da ti profil sa kojem radiš nije povezan sa kreditnom karticom, odavno bi ti banali i profil. Nove profile banaju nakon jedne objave u grupi a ne 60 u sati.

1 Like

Verovatno si u pravu jer su moji profili stari po par godina. U početku sam takođe imao problema, bio blokiran zbog previše ulazaka u grupe, traženja prijateljstva, objava i sl. Očigledno postoji nekakav FB algoritam koji određuje koliko šta smeš sa kog profila.