Kakva su vaša iskustva sa ( kodi.tv )?

Evo bas cu sad pogledat na svom uredjaju sta radi a sta ne,i sta treba tocno kliknut.

Znaci Croatia On Demand.pa Live TV,pa ili Televizija Uzivo ili Bikerdays Tv Lista.

Pozdrav, ekipa evo malo opširnije cu napisati post, pošto sam intezivno u kodi zajednici zadnje 2 godine.

Kodi kao kodi nije ilegelan kao ni android box, ali ponajviše njegova najveća primjena je u gledanju piratskih filmova i kanala, zbog toga npr UK zabranila android boxeve s kodiem i slično. Kodi je u biti platforma na koju stavljate dodatne addone, postoji ih bezbroj, no ipak nekih top 5 svi znaju i koriste jer su jednostavno najbolji. Puno više info možete naći na kodi hrvatska, bug forum tema gledanje tv preko interneta, serbian forum, i exyu-kodi. U biti postoje dodattci za gledanje online programa poput croatia on demand ili osijek addon, no ti programi koriste Amis telekom free listu, pa tako jednostavno si možete ubaciti i tu listu u kodi i ne treba Vam taj addon, iako je zgodan ali u zadnje vrijeme nije održavan. Proguglajte bikersdays lista, besplatna lista koju covjek održava i radi oke za povremeno gledanje programa. Ukoliko ipate želite imati neki sigurnost i da od 550 programa njih 540 radi svaki dan, onda ipak treba platiti, postji niz ljudi koji nude svoje usluge ,no lako ćete googlom naći top 3 koji su na istoj razini, i rade oke za te novce od 5-7€mj. Znajte da kada plaćate te liste kršote zakon o autorskim pravima kao i prodavač odnosno kao i kod skidanja filmova. Dalje, dodatak za gledanje filmova i serija vam je exodus, jednostavno najbolji i najjedostavniji, skine sam titlove ima list, kategorije, ocjene, hrvatski jezik, zakon. Isto tako imate youtube dodatak ,pa lako sa android boxom pretvorite svoj tv u smart tv. Isto tako ljudi koji imajju smart tv mogu skinuti kodi ukoliko je platforma android, ili sličan IPTV player, Neznam šta više napisti, evo primjer jedne liste kao test kako izgleda, mislim da više ne postoji.

Ovaj dodatak za filmove exodus je dobar.

Koje jos imaju dobre stvari za kodi, imal neki dodatak za domace filmove i serije na slicnu foru kao exodus

Imaš domaće i u Exodusu barem je bilo do sada. Također postoje filmovita i neokino dodaci za kodi ali zadnjih mj dva ne rade bas najbolje, ja obično stavim si YouTube dodatak u kodi i upalim domaći film većina ih je tamo svejedno.

Ovaj kodi je smece, ima malo koji strani film i to je to, domaci kanali ne rade, mozda ako nekog zanimaju arapski kanali toga ima

Očito ne koristiš dobre dodatke za kodi i dobre liste. Pročitajt par ostava iznad di se informirati i pitati ljude za savjet i iskoristiti potencijal kodia.

Bas sam te “liste” i probala ali jedino koji kanali rade to su oni free kojih ima i legalno na netu da se nadje.

Ja imam veliki problem sa kodiem(koristim android box za tv), kada ga koristim zagusi mi internet vezu, znaci i kad ga ugasim internet radi uzasno i moram zvat korisnicku sluzbu da srede to na neki nacin i onda je opet dobro sve dok ga opet ne koristim. Konekcija mi je slaba 7mbit/1mbit up ali nebi se smjelo to desavat.

I da 70 % tih apova ne radi ili su debilno napravljeni. Po meni je sve to gubitak vremena, laptop je puno bolje rjesenje, prikopcas na tv hdmi i gledas ko covjek.

Pa je da,za bolje liste morate se malo bolje raspitati. Isto tako bolje liste se plaćaju kao sta sam rekao od 5-7€ ,meni je opet volje platiti toliko i gledati ligu prvaka u miru nego plaćati tcomu 130kn. I puno mi je draže gledati naše komentatore nego arapske i eng na streamu. Sto SR tiče filmova Exodus mi je zakon izaberem film i gledam ne trebam tražiti torrent pa čekati da se skine itd. Toliko od mene . pozz

Skini exodus imas sve moguce filmove i serije, nove epizode za serije kasne samo po pola dana

IPTV Preporuku:

www.iptvbalkan.com
i
www.hriptv.eu

Jel ima magicni daljinski za kodi? Kao za Samsung tv.

misliš daljinski na androidu preko wifia da se spoji na kodi ili? Ak na to misliš onda ima u playstore hrpa daljinskih

Skines Kore za Android i nista ti vise ne treba.

Na addons Exodus pa i na drugima novi strani film nije dodat vec 10 dana, jel nesto treba azurirati ili je to tako, mislim na filmoviziji se dodaje svaki dan po 5 filmova

koji dodatak bi preporučili za kodi, da mogu gledati XYU programe ?

thnx

Probaj croatia_od,livetvSerbia ili mojtv,tu imaš dosta naših programa, a za filmove exodus.

1 Like

Pozdrav, dali znate gdje mogu skinute te dodatke koji se instaliraju u kodi ?

tražim po netu… sve sami tutorijalii ali nigdje link za onu instalaciju za kodi…

hvala unaprijed !

https://www.tvaddons.ag/kodi-addons/show/repo.natko1412/