Kakva vam je bila ova 2014?

I godina je pri kraju…
Kakva vam je bila ova godina u web smislu? Sajtovi, zarade, iskustva?

Ja sam ove godine konacno krenuo sam pravljenjem web sajtova i zaradom od reklama. Sto se tice iskustva, mislim da je to to, sada samo naporan rad i naravno prava niša! :smile:

Cak sam se okusao i u pravljenju adult sajtova.

Srećna vam Nova godina i svi praznici!

Meni je bila ok ali vecini u mojoj drzavi je bila katastrofa: poplave, protesti, paljenje zgrada vlade, neimaština, loš urod poljoprivrednicima, pa onda još neimaštine…

S obzirom da sam napet i lako-zapaljiv covjek, meni je svaka godina nadrndana :smiley:

Rođen sam ljut

Meni je bila odlicna godina ! Napokon sam uspio u naumu da zivim od svojih stranica i da dobro zaradjujem od reklama. Super, dabogda bila i slijedeca kao i ova !

1 Like

Meni odlična sve do prije 10 dana, od tad mi se svijet srušio.

Uglavnom, ok.

Druze sta je bilo :’(

Donijela mi je puno dobrih stvari kako u poslovnom i privatnom životu. Nadam se da će 2015. bit još i bolja od prethodne.

Katastrofalna, nova 2015. ne može valjda gore :D.

Poslovno ok, dosta sam napredovao, učio… Sve ostalo vrlo vrlo loše…

Općenito gledajući odlična :smiley:

Imao sam i uspona i padova (padova zbog grešaka drugih)

ABD 2015 da bude kao 2014 bilo bi odlično :smiley:

U srednjem vijeku su ljudi otkrivali svijet, mi danas uživamo u otkrivanju interneta i kako isti radi. Sve u svemu zadovoljan svakodnevim otkrivanjem potencijalnih načina zarade dok surfam :smiley:

Odlicna, definitivno ju nisam potratio :slight_smile: Neka i 2015. bude takva i jos bolja!

Pa dobro su poceli zadnji mjeseci u 2014, nadam se da ce se tako nastaviti u 2015.

Sretna nova svima :smiley:

BTW. Polako sa upotreom alkohola :stuck_out_tongue:

oće li neko stavit konkretnu cifru kolko je zaradio u 2014 od sajtova pošto to sve interesuje?

evo moje ofrlje cifre oko 4000 evra (adsens) i 8000 dolara (juicyads i plugrush)

Ja sam od prilike 15ak hiljada € sa adsnese i par stotina sa adultom :smiley:
(ko hoce da vjeruje nek vjeruje ko nece ne mora)

meni je zelja u 2015 bar sa strane zarade da bude 1000 jura i 1000 dolara mjesečno i to mi je ok.
a sto ti neko ne bi vjerovao? lijepa zarada mada ima ovdje jačih znam ja. bugi mene interesuje.

a morat ćeš ga zbarit, nema druge hehe

Sramota me je reci kad sam cuo ove cifre. :frowning:

Hm… Nesto me zanima ako nije tajna. Kad vec pricamo o ciframa, koliko onda imate obicnih, koliko adult i koliko onda u prosjeku radite dnevno posto su ovo po meni veoma dobre cifre.
Da je meni ovako u 2015. :slight_smile:

Ja sam natuko oko 7-8 tisuca eura od Adsense, oko 1500 dolara na odesku i oko 1500 dolara od ad4games i epicgameads.