Karticno placanje na web sajtu - mane i vrline

Pozdrav imam vec duze vrijeme online web shop placanje ide preko poste kad roba stigne,posto imam dosta posla u zadnje vrijeme planirao sam uvesti karticno placanje.Zanime me da li je iko koristio i da li karticno placanje stvara ikakve probleme na nasim prostorima.Koje su mane i vrline ?
Ako neko vec koristi bio bi mu zahvalan na odgovoru

Koji su to “naši prostori”? BiH ili HR? Koja porezna uprava? Imaš li registriranu tvrtku/obrt?

Srbija Hrvatska BIH itd,nemam nista prijavljeno samo prodajem

Kako misliš da ti bez registriranog poslovanja bilo koji kartični provider odobri korisnički račun?

Nećete ti ni jedna banka dodjeliti svoj platni procesor za kartično plaćanje ako nisi pravo lice. Najbolje je za tebe da otvoriš obrt… Troškovi otvaranja obrta su 200-350 KM (100€-150€) ukupno (ne računajući fiskalnu kasu koja nova dođe 700 KM (350€ ) pa na dalje )…

Ja imamo d.o.o. puno je tu odgovornosti, za tebe je najbolje na početku otvoriti obrt, pa da vidiš kako to sve funkcionira i da li će ići

Nema mana, povećati prodaju za 200% :wink: Sretno!

Pa ima hiljadu stranih karticnih provajdera koji ce odobriti.Za ove domace znam da nece njih nisam ni planirao koristiti sto dalje od domacih u svemu

Hvala brate probat cu nesto izmiksati