Kasni Facebook IA isplata

Zar niste govorili da Facebook IA isplacuje 16 u mesecu?
Zasto kasni, mozda sam na neku proveru prvi put jer stoji pending

1 Like

i kod mene je pending :smiley:

Kazu 16 a onda kasne, da nije neki nas tamo za isplate?

1 Like

Neznam druze ali pisao sam s par momaka i svima je pending, sad o cemu se radi neam pojma

Ajde ako je neko nekada dobio 16 da kaze ili da me ne zeza vise jer cekam celi dan pare i izgubio sam volju za zivotom

1 Like

Hahahahahahah, znam kako ti je :wink:

Meni je jucer (15.-og), došao PDF file na e-mail u onoj formi predračuna… pretpostavka je da će na banci biti do subote (tako je vec zadnja 3-4 mjeseca, vidim nastoje biti brži od AdSense bar 3-4 dana)

I ja sam pisao tu po forumu da je 16. isplata, ALI od strane IA, ne u banci !!! Zna se dogoditi da Pending stoji 2 dana, a isplata od IA je vec kreirana… vidim i na tome su radili pa je sada dosta toga sinhronizovano.

I primjetio sam jos i to, da se prvo isplacuju “veci igraci”, pa onda prema manjim na dole… da ste u toku :slight_smile:

DODATAK

Ono Pending stoji sve dok vam ne legne novac na racun… zato provjerite email s kojim se logirate u FB da li vam je IA poslao PDF file s obavjestenjem o tome koliko ce vam uplatiti… bar kod mene tako ide

1 Like

Da poslan je, sad sam provjerio…hvala ti na info.

1 Like

I meni je poslano 15tog oko 01:00 … Znaci mogla bih lova biti sutra na racunu :smiley:

1 Like

Super… “častite kad budu pare” :grin:

Ja sam stavio da me isplate na paypal i dobio sam taj mail za isplatu ali zasto nisam dobio lovu jer to na paypal ide za sekundu

Koja razlika između ovih mailova koje dobijemo od IA. Ovako glase naslovi:

  1. Payments Remittance
  2. RE: Facebook Invoice 54719

Prvi govori da je isplata na putu, dok u drugom dobijem samo neki pdf statement…

1 Like

ja sam dobio ovaj drugi

i ja sam dobio drugi ali nisam novac

1 Like

nisam ni ja novac… jbni 20 karaktera

Taj PDF je cisto informativnog karaktera i nema veze s tim kada vam lijeze novac, nego da je rijec o toj sumi koja je na putu u onom periodu u kome su naveli u svojim Uslovima koristenja… cisto da imate papir za arhive

Ja nisam dobio ni jedan ako me secanje dobro sluzi :smiley:
A do sada su me uvek isplatili, isti dan kad mi legnu pare na pp tad mi i stigne obavestenje.

Zato sam i napisao “kako kome” dolazi na email, vazda rade neke update po profilima pa neomoguce svima iste opcije

Mi sirotinja uvek nastradamo

1 Like

E odo gledat “The Big Bang Theory” na RTL2 (nova sezona)… dosta vise price oko novca u ova doba :slight_smile:
Doci ce, polako… duga je sedmica :slight_smile:

1 Like