Kasni kod za Adsense

Pozdrav forumasi, prijatelj mi ima problem sa kodom za Adsense prvi kod mu je poslat od strane youtuba jos prije tri mjeseca a opet je zatrazio slanje koda i proslo je oko 15 tak dana od drugog zahtjeva ali se nista ne desava dali je neko imao isti problem ?

Ako je ostavio tačne podatke PIN kod bi trebalo da stigne na adresu koju je stavio.Ako nije stiglo poštara za vrat to jest poštu da pita “đe ba zapelo?”

1 Like

Rekao mi je da je isao u postu ali da mu govore da nije nista stiglo, da tacne je podatke stavio i ja sam proveravao

Čudno je obično ljudima dođe odmah . nek pročita ova dva linka.Ili da se malo još strpi pa da vidi možda zbog korone kasni

https://support.google.com/adsense/thread/41047003/youtube-adsense-verification-pin-not-arrive?hl=en

1 Like

Da i meni je bas cudno, opet je poslao apel za novi kod vidjecemo sta ce biti jer ima manje od mjesec dana roka da verifikuje podatke

ako mu je prošlo otprilike 4 sedmice nek pokuša opet :crossed_fingers:

Stigao je kod i odmah je ubacio i verifikovao ga je adsense ali sa zakasnjenjem od 2 nepuna dana u sucenju za adsense mu je stiglo obavestenje da su povuceni oglasi ali kada je verificiran kod obavestenje nestalo, pitanje je sada dali ce vratit oglase.

pretpostavljam da za par dana ili sati oglasi će ti se pojaviti na sajtu

1 Like