Kladionica - Tipovi, prognoze, analize

Screenshot_28
Evo i od mene…Pa neka nam je sretno!
I sorry na duplom postu…

1 Like

Meni je dobra igra oba tima daju koseve. Evo da uzmem primer NBA mec Miami - Dallas gde je granica za over/under 208.5


E, na mecu gde je takva granica, na oba tima ti daju da postignu po 99.5 kosa sto je manje od 200 kosa, e to igram i imam dobra iskustva.

Ovi su uzimali veliku lovu na razlike u kvotama u stranim kladionicama.

1 Like

Znam ljude koji su i to radili, ali to je malo komplikovano, treba da imas naloge na 100 kladionice i mora da budes brz, da se ne desi da uplatis u jednu kladionicu velike pare, a kada trebas da uplatis na drugu, oni promene kvote.

1 Like

Neka razlika je bila u evropskim i azijskim…Da tu je trebala velika lova jer je razlika bila 1.05 i kontra 1.10. sto znaci 05. dobitak.Na 1000 eura 50 eura dobitak.

1 Like

Pa da, ali to je siguran dobitak 100%

1 Like

Moze i sa 100e pa dobitak 5e i odigra se svaki dan par utakmica…Jedini je problem kako se priliv novca gleda jer je zarada samo 05 i tu je izbio problem za porez.

1 Like

Pa bolje je dobiti 5 eura, nego da stalno padas i budes u minusu. Na kladionici nema brze pare, ako neko misli da ce da se obogati, za jednu noc, tesko…

1 Like

Da i za mene je bolje, malo ulaganja, malo dobitka ali manje nerviranja ako nesto krene po zlu.

1 Like

27/30 sa 1.5 kvotom… svaka cast. Trebas otvorit premium grupu i uzimaces desetine hiljada evra svaki mjesec, ne postoji razlog za ne uradit to kad vec tako dobro pogadjas

nekada i 30/30 i ne samo jedan mec, nego dva meca 1,20 i 1,25 … male kvote se lako pogadjaju to moze svako, ali je problem kada ljudi hoce mnogo za malo, pa stave po 20 parova na tiket i posle kukaju kako su pali na jednu ili dve utakmice.

Ajd od sredine sledeceg meseca napravimo aplikaciju (pravim ih) za siroke mase, pa ti pogadjas i postavljamo na aplikaciju.Zarada po dogovoru.
Od sredine sledeceg meseca mogu.

1 Like

i sta ce tu da zaradimo

100k ljudi skine aplikaciju zarada 50k evra plus reklame i apdejtovi.

a gde ce bre da se prijave 100k ljudi

Znaci ajde u teoriji da imas 2000 evra. Stavljas po 1000e (tr rece bude i 30/30), to je onda u prosjeku 500e dnevni profit… za mjesec dana 15,000e zarade. Svaka ti cast

1 Like

Samo skinu sa google play (Zarada oko 50 centi po skidanju sa google play) i prate analize i statistike.
Imam gde da reklamiram aplikaciju i sta treba ali od sredine sledeceg meseca mogu da krenem jer ne mogu ranije zbog problema, sad da ne zatrpavam forum sa licnim problemima.

pa da, sta ti je tu cudno??? meni se nikada do sada nije desilo da promasim vise od 4-5 tiketa mesecno, cak sta vise ne secam se kada sam zadnji put promasio 5 takvih tiketa…

pa cudno je eto da neko ima yield od 45% bez problema, a da ljudi koji zive od kladjenja i koji sve rade profi imaju samo 5-6%

Evo- 30 dana objavis svaki dan po jedan tiket, 1.5 kvota (znaic normalno kladjenje, ne neke greske da se hvataju) i ako pogodis 28 od 30 ja ti dam jos 100e. Ako ponovis dva mjeseca zaredom takva, ja ti dam jos 150e. Ako ne pogodis- nikom nista.

Moj prijatelj se kladi uzivo i na razlici u kvotama koje skacu i padaju i u drugom poluvremenu zaradi.Obicno igra pri kraju dok ima kvote i tu uplati 1000 dinara na kvotu 1.10 i dobije 100 dinara i tako ceo dan.Ovo kako on igra je u jednoj kladionici, ne preko neta u vise kladionica.