Kladionica - Tipovi, prognoze, analize

Današnji mečevi koji bi trebalo da dođu kvota 2.44

1 Like

Tendencija je da na ovim velikim klubovima kvote budu “najrealnije”, tj najveci minus dugorocno :smiley:

Prati ovaj topic svaki dan da vidiš kako se dugoročno od par stotina eura prave par stotina hiljada eura. :crazy_face:

1 Like

Minusa?

Dobro neda mi se raspravljati sa dežurnim hejterima i indijancima sa ovog foruma i ne znam što imate potrebu da komentarišete topice koji vas ne zanimaju i nikad niste ni ušli u kladionicu. :crazy_face:

mene zanima :smiley: eto bilo bi lijepo da se ukrste Mitok i vladijator pa da vidimo na kraju godine ko je bolje prosao

1 Like

Ne znam sto zatrpavas topic glupostima, kad te vec kladionica ne zanima. Nemoj da zaboravis luk i strelu kad krenes kuci :crazy_face:

“Maksimalna uplata 3,000 kn. Da li igrač prihvaća?”

Pa kad malo promiješaš:
“Parovi odigrani do maksimuma. Nije moguća uplata.”

Ili u boljem slučaju online kad živa osoba pregleda zadanu okladu i sreže iznos:

“Maksimalno dozvoljena uplata 10,000 kn.”

To je ograničenje kad želiš uplatiti više nego što im paše.

Jel ti poznato ili misliš od kikirikija napravit nemoguće i zaradit milijune?

Što rjeđe to bolje. Tu i tamo za parsto kuna ok da bude zanimljivije nešto pratit, ali računat obogatit se u kladionici, eh, tako glup više nisam.

Baš si mi spustio, WOW. Nemoj ti zaboravit odložit svoj luk i strijelu prije ulaska u kladionicu da te ne zgrabi čika zaštitar.

Sretno

Nemam pojma sta si ono gore napisao, necu ni da pokusavam da ti odgovorim ,a ovo za strelu se ne odnosi na tebe nego na indijanca :joy: Ja sam u ogroman plus na kladionici jer ulažem veći novac na manju kvotu, e vidiš tu je razlika između mene i tebe, ti bi hteo da sa 3 eura uzmeš milion, a ja hoću da sa 100 eura zaradim 50 eura… zato ti izgubiš novac koji ti je majka dala za imaš za trošak, pa posle nemaš za čokoladice.

Jedino gde redovno pucam su aparati i rulet, tu sam gubio dosta para i nikada nista nisam dobio. A na kaldionicu sam u velikom plusu…

ukrstite koplja ovdje na forumu pa da vidimo. Kazu 97% day tradera je dugorocno u minusu, i 100% ovih sto igraju kladionicu (kad zaokruzis zadnju cifru). Ako na 100e zaradis jos 50e zaradjivas procentualno daleko bolje od mitoka…

Simeonac kako ovih dana idu bivolje koze i koze od bizona, jel placaju ovi kaubojci dobro ??? :joy: :joy: :joy:

Vidim, zato jer nikad nisi igrao za ozbiljne novce, a sa 100 eura u kladionici nećeš zaradit milijune niti u 10 života.

Koliko veći? 100 eura ili 150 eura? :joy: :rofl:

Kad sam bio naivan kao ti sada, onda sam igrao sa konkretnim ulozima na ukupne koeficijente od 1.5 do max 3, najčešće 1.8 do 2.4 :wink:

Može se dobit na kladionici. Dobivao sam i ja velike iznose, ali sam ukupno u ogromnom minusu. Zato dobro znam što govorim. Možeš pratit sport 0-24, ali i ako imaš sreće da se redovno poklapaju rezultati kako ti paše, u minus će te odvest psiha.
Arbitraža i sure betting još nekako, ali ova klasika, sretno ti bilo :smiley:

Bože s kakvom djecom ja ulazim u rasprave. Isključujem se :slight_smile:

Sretno sa klađenjem i pamet u glavu :slight_smile:

Nisam neki profi kladionicar,ali za nije bolje odigrati dva para kvote (1,8-2) i na to uloziti vece svote nego ovako 4 para sa manjim kvotama? Pogotovo jer je u pitanju kosarka gdje se uvijek moze desiti veliki krah…a kvota na to ti je 1.15…
nije nikakav hejt!

1 Like

Samo još da dodam…upravo vidjeh da je domena Kladionica.com neki dan prodana za 9500 eura :slight_smile: Eto im odmah jedan backlink :slight_smile:

1 Like

Pratim ovu temu i zelim da naucim jer znam da su u Srbiji uzimali stotine hiljada evra na kladionicama.Potvrdjeno 100%.U pitanju su bile ino kladionice.

Bolje je, meni je glavni sistem za igru samo 1,50 kvota i to samo dva meca , jedan 1,20 i drugi 1,25 1X dupla sansa ili cist kec, na to ne igram X2 i ciste dvojke , ali ovo je vanredan tiket

kvota 1.15 :rofl: pa kakav je to tiket, ako zelis da dobijas na kladionici igraj kao vecina profesionalaca samo single utakmice npr krenes sa 2000€ i ulazes 20€ po utakmici ili 1% i jos bolje igraj gdje je sansa 50/50 npr oba daju go ili oba ne daju go. Prati sve pogodjene, promasene utakmice svaku uplatu i isplatu pa na kraju mjeseca i godine ces znati jesi li u plusu ili ne. Steta je da ti tiket i dobitak obori npr kvota 1.15 ili 1.20 a to se najcesce desava.

Ja sam za veceras odigrao PSG pobjeda i vise od 2.5 golova kvota 2.70

Sretno sa tiketom u svakom slucaju :+1:t2:

Vidi ovako, nema tu nekog pametovanja, niti postoji neki sistem, sve je jednostavno i veruj mi da sljaka. Kao sto sam vec pisao, igras samo dva meca jedan 1,20, drugi 1,25 to ti je nesto malo vise od 1,50 na to stavis 100 eura i dobijes 50 eura. Igra se samo jedan tiket dnevno i ako padnes ne juris da po svaku cenu igras drugi tiket iako nema dobrih meceva. Naravno nekad se desi da padnes, ali to je 3-4 puta u mesecu, a meni se dosta puta desavalo da izguram mesec bez promasaja. I vidi sada, cak i da promasis 10 tiketa sa dva para i kvotom 1,50 opet ces biti na svojim parama, znaci neces da budes u minus. E ako promas vise od deset tiketa sa ovakvom kvotom onda nemoj ni da ulazis u kladionicu.

Nisam ja profesionalac, ja se kladim iz zabave, al me kenja pa po malo dobijam.

Ja sam nekako najvise volio igrati broj koseva igraca tu su sanse 50-50 (igra i sreca ulogu u tome)…Ali tu ljudi koji ulazu malo vise mogu obrnuti fin novac…Cak sta vise ljudi imaju tu neke sisteme ulaganja i igranja tiketa…ko ce ga znati :tipping_hand_man:

1 Like