Knjige o poslu i zivotu

Jos ne, ali potraziti cu sve

Ukucaš free donwload PDF “naslov knjige” (+pisac, a i ne mora) i to je to :blush:

Evo odličan link na kojem imate skoro sve moguće knjige: https://bit.ly/1hkMmPT

Da dodam na listu još neke knjige:

• Awaken the Giant Within
  • Beating the Street

Imaš i jednu i drugu na ovom linku iznad :smiley:

Hvalaaa punoo :smiley::smiley::smiley:(20 karaktera)

Samo naprijed :smiley: All Leaders Are Readers

Vidim da ti nije nitko spomenuo alkemičara od Paula Coelha pa ako nisi svakako pročitaj…
Evo ukratko:
Ova priča, istovremeno jednostavna i prepuna životnih poruka i mudrosti, govori o mladom andaluzijskom pastiru Santiagu koji iz svojega doma u Španjolskoj odlazi u egipatsku pustinju u potrazi za blagom skrivenim u piramidama. Putem, on sreće Ciganku, čovjeka koji sebe naziva kraljem i alkemičara, a oni ga upućuju kojim smjerom treba krenuti u potragu.

Putovanje koje počinje kao potraga za svjetovnim dobrima pretvara se u otkrivanje unutarnjeg blaga. Ova dragocjena i poticajna priča o mladiću Santiagu svjedoči o tome koliko je važno slušati svoje srce i vjerovati u snove jer oni mogu preobraziti naš život.

Do sad niko nije, a i nisam je citao, hvala na preporuci, procitati cu je

Uh, koliko dobrih knjiga, stvarno teško nešto dodati!

@imemperor1 je stvarno dobru listu složio, tako da ću neke ponoviti. Mene su ove knjige stvarno stavile na drugačiji životni put.

Sanjin Frlan - Kako postati bogat u Hrvatskoj i Financijski Preporod.
Da se razumijemo, ove knjige su ustvari uglavnom prijevod (mnogi kažu rippoff), ali meni su zapale u ruke dok sam bio neiskusan, nesposoban i siromašan (u glavi i u novčaniku) tako da sam zahvalan na njima.
Dave Ramsey - The Total Money Makeover (tko nema $1000 ušteđevine, neka krene s ovom knjigom)
George Clason - The Richest Man in Babylon (ajme koja knjižica)
Robert Kiyosaki - Rich dad, Poor dad (tko radi za drugog, neka krene s ovom knjigom)
Tim Ferriss - The 4-hour Workweek (knjiga koja mi je više-manje promjenila život)
Eckhart Tolle - Moć sadašnjeg trenutka (upravo sam je pročitao, iznajmljeno u lokalnoj knjižnici… sjajna duhovna knjiga)
Dale Carnegie - How to Win Friends and Influence People (ovo je klasik koji svi živi preporučaju)
Grant Cardone (bilo koja, 10X nije loša. Preporučam svima koji se osjećaju neproduktivno)

Još bi preporučio:
Gary Vaynerchuck - Crush it
Jeffrey Gitomer: The little red book of selling (Ako vam šteka prodaja, ovo je must read)

Ovo je više nego dovoljno jer treba to sve integrirati u svoje život. Ali ipak, evo još jedna stvar za kraj. Šlag na torti! Ovaj video ispod (preko 4 sata) sam valjda pogledao desetak puta. Jim Rohn, prava legenda, tu sam čuo za knjigu The Richest Man in Babylon.

Hvalaa puno. Potrudit cu se sve procitati s vremenom

Tocno mi je ovakva jedna tema trebala, s obzirom na kronicno pomankanje izbora dobrih knjiga.
Jos da ih je po kategorijama razvrstati, mojoj sreci nigdje kraja :smiley:

Ovo je možda i najkorisnija knjiga za Webmajstore:
Dotcom Secrets by Russel Brunson

Ja kako se sjecam Finansijski preporod je nekad prije 10 godina imao nekakvu negativnu stigmu ovdje na forumu, a sad se preporucuje, mada nisam citao pa ne znam. Govorilo se i da je plagijat neke druge knjige. Ne mogu da nadjem tu temu.

Inace ja sam poceo da citam ove vase preporuke pocevsi sa George Clason - The Richest Man in Babylon.

Jos nisam dosao do kraja ali sam se iznervirao zbog vremena potrosenog na citanje, jer se knjiga moze sabrati u 300 rijeci ostalo je samo priprema terena i stil pisanja je ko nekakva propaganda. Knjiga mislim da bi bila korisna nekom ko uopste ne zna sa novcem, i ko tek ulazi u svijet novca i rada…

"Analizirajući što strani internet-milijunaši rade da bi zaradili puno radeći malo te primjenjujući i prilagođavajući otkriveno na hrvatske prilike, autor Sanjin Frlan stvorio je sistem za zarađivanje na hrvatskom internetu.

Taj mu sistem omogućuje da bez novca, posebnih vještina i zaleđa zarađuje najmanje 56.671,44 kn mjesečno - a istim se sistemom i vi možete okoristiti u roku od 7 dana. "

Nemam predrasude ali jedan ovakav članak kad ukucam sanjin frlan mi je bio dovoljan da nepročitam tu knjigu nikad i siguran sam da ju nebi trebali čitati jer s ovakvim uvodom ćete samo dobiti krivu percepciju života u HR, balkanu,eu, svijetu i svemiru. Obožavam knjige i tu ima jako dobrih prijedloga s kojima se slažem.

No da objasnim odmah zašto sam protiv ovakvih promocija:

• ljudi nemojte se zavaravati o zaradama bez znanja i bez novca nego samo malo pogledajte forum i teme ovdje: ljudi ulažu xxxx dolara da bi mjesecno imali xxx dolara a da nepominjemo koliko napora ulazu u učenje novih stvari, analize i koliko ima promašaja opet. Da internet je nepresušan izvor novca i moguće se obogatiti iza toga stojim ali spremite se raditi na tome više nego ikad a ne se igrati lijenog milijunaša našeg dragog autora, jer budete se igrali lijenog milijunaša do tog puta nećete stići nikad :smiley:

Istina, no eto, toga se sjećaju samo stari Forumaši. :smile:
Sanjina smo tada (nisam osobno) :blush: gadili nemilo. Nije bila posebna tema o njemu, čini mi se, ali često ga se spominjalo. :blush:
https://wmforum.geek.hr/search?q=sanjin%20frlan
/Isprika za crna slova na modrom/ :o:

Ovako kako je ovaj uvod od @Master_Yoda napisan je u biti nacin na koji se moze zaraditi bez da radis. Koliko sam smao puta platio nesto sto nikad nisam koristio, a doslo je od ovakvih uvoda, ne radis nista i zaradis.

Odmah da povucem paralelu i nadovezem se da sam sad trenutno u modelu gdje se ulozi 1000 dolara da se dobije 1$ dnevno. Sto je 1%. Plus postoji rizik da se i popusi, pa eto onda odprilike da se povecu ovo gdje ulozis mnogo da dobijes malo sa ovim gdje ulozis nista, niti ne moras raditi a zaradis 56 7089503 93839$

knjiga je mozda dobra jer je vjerojatno rip off.