KnownSRV - iskustva

Da oni su ono za strane filmove dobri, a moj sajt je @korisnik9758789 cist he he, prije neki dan mi odobrili adsense :grin:

pa kaĆŸeĆĄ sivi sajt :joy:

Da ali sam ga zamaskiro :joy:

damn

€4.99 / month

4 vCPU Cores

8 GB RAM

200 GB SSD

tu joơ dodati cpanel cost jel? Al sta im znači unmanaged? Dobijem cpanel i to je to? Imam li pravo na tickete? Managed kad odaberes 99 eura lol, ơta to uključuje toliko

To ti je po mom misljelju mali vps, dok sve instaliras (cpanel) bice ti skupo, uzmi kod njih webhosting i miran si, sve podeseno a jeftino. Ako ti je sajt 100% legalan onda uzmi kod hetzner hosting to je best opcija

Ali ơta uključuje ovo “managed” za 99 eura, ako bez tog dobijem podeơen server sa cpanelom u kojem mogu sve? Jbg ima i ovaj one time fee 75 eura za SSL, nije malo.

vidim da mnogi hvale contabo, ali ja bjeĆŸim od njih 
 radi se o oversellingu, ne mogu oni po tim cijenama prodavati takve usluge, teoretski nije moguće 
 mnogi imaju sopstvene datacentre i kompletnu infrastrukturu pa ne prodaju po tim cijenama

ja sam prije 5 godina kod njih imao vps, dovoljno je reći da se server ne moĆŸe restartovati iz control panela jer nakon klika na to dugme upadne u neki loop i vrti stranicu do beskonačnosti a ne restartuje server 
 kasnije se ne moĆŸeĆĄ logovati u control panel jer su te blokirali zbog previĆĄe nekih pokuĆĄaja 
 uglavnom ja nemam s njima dobro iskustvo, znam da ima ljudi koji s njima nemaju problema ali ja bjeĆŸim od njih 
 contabo ne valja

To je to :joy:
Oni imaju svoj dc i tacno je da cpu dijelis sa drugima ali uz malo srece ako si na serveru sa drugima koji ne koriste vps na max onda imas resurse za sitne pare, ja sam valjda uvijek imao srece, ako nemas onda otkazes vps i uzmes drugi i kazes im da ti bude sa druge lokacije, imaju u njemackoj na dva mjesta

1 Like

Prevelika ponuda, kvaliteta pada.

Zna se sto valja , to i kosta.

Ko je od vas na Known-u? Domene nedostupne, a ni Cpanelu se nmz pristupit :thinking:

Proradio je napokon //////////////////// :face_with_raised_eyebrow: