Koja brzinu internet konekcije imate Down/Up

pa imam dosta uticnica i u skoro svaku je nešto ukopcano… mada ne osjetim da net trokira… izgleda da sve radi ok… da nisam vidio ovaj test nebi ni znao da ima amplitude…

Kakva je danas situacija?

Ovo je kod mene:

VIP bas VIP :slight_smile:
Kod mene 40 / 5

Tele2 Pula

Kod mene bio problem 4 dana spustili mi na onu defaultnu brzinu i majko mila kako je to lose. Nisam mogao nista otvoriti jednostavno je veza pucala non stop. Strasno nesto.

1 Like

Capture

Tele2, tarifa Bezbroj GB, mobitel kao router, 3G

Optika majka

drkam na ovu sliku … …

Dobro i kak je to? Mislim jel se vidi razlika na surfanju?

Evo čisto da moj prvi post bude ovo. Plaćam BlicNET promo pake 10mbit down/512kbit up nešto manje od 10€ mjesečno (19KM). Već sam treći mjesec na njihovoj mreži i bez problema furam na netu punom brzinom. Čvorište mi je ispred kuće tako da uskoro planiram i optiku do kuće (45KM/cca 22.5€ brzina 50/50). Bez ikakvih prekida, jednom mjesečno se dese najavljeni radovi (do sada su samo jedan mjesec imali te navedene radove) koji traju cca 15-20 minuta i dešava se povremeni prekid na DNS-u.

Inače, vrede svaku banku za razliku od smećara MTEL-a. (BiH, RS)

u mom gradu sto se tice optike 50/5 je 47€ a 100/10 je oko 86€ a kablovski net je 20/2 13€ a 30/3 20€
jebem ti sunce

Osobno, nema neke razlike izmedu 100/50 i 200/100. Ali je lijepo kad uploadas 100 MB u par sekundi. U surfanju neces toliko osjetiti razliku, mada me nemoj uzeti za rijec jer imam ovu brzinu vec godinu dana pa sam se navikao

Isti provajder, ista cijena, novi paket :slight_smile:

image

Da vam uljepšam dan :smile:

BTW, tek sam jučer saznao da imam mogućnost 50/10. Naravno da sam istog momenta predao zahtjev…

1 Like

Gdje se nalaziš jel je to stvarno loše meni su trenutno 4x puta veće brzine na tele2

BHTelecom rulz

Okolica Vinkovaca, možda je do 3G jer mobitel ne podržava 4G.

Odgovaram sam sebi, ali nema veze :slight_smile:

Dan i pol sam bio bez telefona i interneta, nadam se da je vrijedilo :slight_smile: