Koja brzinu internet konekcije imate Down/Up

P.S. Vidim da si dopisao komentar pa da dodam da po novom imas pravo na brzinu od 10 mbps sa ADSL 2+ routerom.

Problem je sto ne pustaju u svim opstinama povecanu brzinu dok ne ispostuju vece gradove ili neki njihov redoslijed. Doci ces na red, a svakako ti preporucujem da se javis na 1444. Od toga ces imati vece koristi.

Odgovorio sam ti vec za brzinu. Imas 3 umjesto 5 jer ti je upaljen STB.


Očigledno čitaju ovaj forum i tebi namjerno smanjili, i neka su :P.

[URL=http://www.speedtest.net/my-result/5383942937][/URL]

Da, vjerujem da je tako, jer u T-COm centru nemaju optiku. Ali imaju reklamu na nju na svojem sporom Internetu. Pa valjda misle da ljudi kad dodju surfat nece vidjeti razliku na oko, a sto je sa nama koji cemo otici na speedtest.net i vidjeti brzinu nisu razmislili, a i nije ih briga, imaju monopol i mi se mozemo u guzicu…

Da li bio bio ljubazan da das neki feedback o stabilnosti, cijeni, i opcenito kako si zadovoljan telemach uslugom ?

Jako zadovoljan sam uslugom. Bilo je kvarova kao i kod svih drugih operatera, ali sve se riješi kroz relativno brzo vrijeme. Internet mi je stalno u pogonu a prekida tijekom dana nema. Plaćam (mislim, nisam 100% siguran) 42KM kablovsku TV i ovaj internet.

Hajde Belmine molim te prebaci se na Telemach pa nam se žali kako si se pokajao :D.

Vrlo rado, ali ga nema u mome gradu.

SS iz Sarajeva, iz hotelske sobe.U meeting sali, je download oko 90.Za 3 dana nisam primjetio nikakvo pucanje veze, ili nesto slicno, a skoro sam cijeli dan bio online.

Pa sta je s vama u Bosni? Kakvo pucanje veze? Pa nije da vam veza puca?

Da ne bude da samo pljujem BHT meni ne puca cesto, desi se 2-3 puta u mjesec dana, ali nista ozbiljno, dok kod nekih drugara desi se vrlo cesto.

Ma pusti Belmina, meni možda na minutu par puta mjesečno.Telemach daleko češće i na duže vrijeme puca.

Pa si javio i ***** im *****?

Ja ove zovem kad mi malo zatrza MAX TV, i oni su duzni to popravit ili odmah raskidam ugovor i prelazim na bez MAX TVea. Dobro internet je drugo. ALi mozda je negdje problem. Meni su mjenjali tu jedan kabel od moje kuce do susjedove kao nije bio dobar. Mozda je nesto takvo i kod tebe.

BHMobile 3G skoro kao ADSL :joy:

@milito ima li naznaka o 4G u blizoj buducnosti ? :stuck_out_tongue:

Ne znam za mobilni net, ne koristim ga za neke zahtjevne stvari.

više volim slati nego primati :wink:

@sproject zasto ti tako varira download? jel si na slabom wifi signalu?

SiNet u Chiang Mai, Thailand. ~20$ mesečno.

neznam zasto varira download… probao sam ponoviti test i opet isto…
nije wifi , spojen sam na jr45

Jel imas mozda puno onih “utikaca” za telefon kod kuce? Ja sam imao takvih problema 2 mjeseca dok nije dosao tehnicar da testira sve sa drugim routerom i na kraju ispadne da je to problem, dao mu 50kn da mi iskljuci sve osim tog jednog jer to kao nije njihov posao.