Koja je najbolja platforma za push oglase

Cao, zanima me koje platforme su najbolje za push oglase, tj za “allow notification” i kako se otrpilike krece cpc i opcentio zarada

Imaš ih jako puno.Nisam ih isprobavao jer me takav način oglasa ne zanima Al evo ti par O.K što sam iskopao na netu:
Propellerads, adcash, Pushground

Losa iskustva imam sa tim push i zaradom od push.Kada im dodam mnogo pratioca oni me ne isplate i blokiraju me.Propellerads me blokirao umesto isplate.
Posle cujem da svi oni fino unovce te pratioce.
Imam obican push koji se nalazi na mom sajtu bez tih posrednickih mreza.

Postaviš OneSignal na sajtu i šalješ im sam svoje članke i time unovčavaš te folowere putem oglasa kojih već imaš na sajtu.

1 Like

statičan mi je sajt, tj za strimove utakmica… jedino im mogu slat najavu utakmica npr, a kako se krece cpc tu?

sa OneSignal šalji im utakmice (naravno oni koji se prijave) na ovome ne zarađuješ ništa

Na sajt ubaci neku native mrežu, pa vidi kako će ti ići. Pretraži ovaj forum za native network (mreža) imaš dosta postova i iskustava o native oglasima

3 Likeova

Svakako sam mislio dodat neki push addon na sajt i to je baš super prijedlog od tebe i kolege iznad…
Što se tiče native platformi, dosta ih ne zeli na ilegalnom sajtu reklamirati svoje proizvode, također sam gledao koje se mreze nalaze na na sajtovima npr gdje su serije i tako tih slicnim, dosta ih koristi adskeper, samo sto me odbijaju iz razloga da mi ljudi dolaze sa neke stranice koja ne radi uopste…

2 Likeova