Koja je najbolja zamjena za Photoshop?

naravno ja koristim sve njihove proizvode kreiras nalog skines navedenu aplikaciju i koristis nema problema provereno

Svaki mjesec da reinstaliram windows? To je ono sto kazu hercegovci: skuplja pita nego tepsija

zavisi kako ko, i ne moras, ali ja cesto to uradim, dodje mu lijepo jedno osvezenje :slight_smile:

Pa onda uradiš image i samo restoras

Ja sam bio ironičan…jer meni se nebi dalo niti svako malo reinstalirat photoshop…

Ja ne znam jel vam dobro ili sta ko ga uopste reinstalira, instaliras jednom i zavrsis pricu. Ako bas neces da placas imas jedan obican dll fajl koji prekopiras i ne trazi ti aktivaciju i to je to. Vise ste smorili sa vasom glupom pricom o photoshopu, ponavljamo se 10x jedno isto. Najbolja alternativa je uvek bila GIMP i to je to.

Pa sam si to rekao :slight_smile:

u slucaju da neces da koristis dll fajl koji sam vec spomenuo, mozes ga nac gde oces na netu, imas takodje i cs2 za koji ja mislim i da ti nece trazit aktivaciju https://helpx.adobe.com/creative-suite/kb/cs2-product-downloads.html

Sami dll file nebi trebao da bude opasan ali je problem program koji se preuzme sa torenta, u njega moze da bude nesto sto koristi tome sto je krakovo program, jer originalni program sa adobe ne moze da se krakuje sa dll fajlom

@Budva jesi li isprobao neki od predloženih programa?

Po meni je najbolji https://pixlr.com/ koji je gore već spomenut, a ukoliko nisi ga isprobao ja bi ti ga preporucio.

Naravno možeš koristiti i TRIAL Photoshop kao neku isto nazovimo je alternativu :wink:

Po meni gimp, jer sam s njim imao iskustva. Ali photoshop no1.

1 Like

zar ima sta bolje od photoshopa i ilustratora???

Nema… Adobe pa dugo, dugo ništa, tek onda ostalo pa i corel po meni…

Skinite si ljepo free nulled programe ali prije toga sredite virtualizaciju kompa da u jednom kompu imate kao 2 i jedan od drugog je izoliran i ako slucajno naletite na virus sa jednim klikom ugasite virtualizaciju to je najbolja ideja za takve sumljive programe

Zato koristite alternativne besplatne programe ukoliko nemate novca za licencirane programe.

Nemoj ljude poticati da krše autorska prava i uostalom i zakone koristeci ilegalno programe. Balkan.

3 Likeova

Ja vas totalno ne razumijem, zasto bi skidao program sa torrenta kad moze da ga legalno preuzme.
Skinete ga sa Adobe Creative Cloud zadnju verziju sa zadnim azuriranjem.

1 Like

Jesi li ti sebi kupio neki od spomenutih? Koliko te izašlo na kraju i koju licencu si uzeo?

To se radi ovako: skine se sa Adobe web stranice Photoshop, a sa torrenta .dll file. Rizik za racunalo je cista 0 i sve radi kao podmazano.

Ne radi photoshop sa adobe i dll file