Koje oglase dodati pored Google AdSense?

Pozdrav, koristim na news sajtu oglas google adsens i monadplug. Zelim da uklinim monadplug, zbog sve vecim kasnjenjima u isplati.

Šta predlazete, adsense bih zadrzao, koje dodati, jer ih ima bas mnogo?

Vidim da imaju neki i video? Koji su po vama najbolji sada?

Hvala

Pokušaj sa Native media oglasima oni su jako dobri i pouzadni. Dosta je bilo priča ovde o razno raznim mrežama tako da možeš imati neki uvid koja je O.K. koja je smeće

Na kraju malo prelistaj ovaj forum siguran sam da ćeš naći informacije koje te interesuju.

ne postoji vise native media, sad su adnativia

mozes jos ubacit adnow, mgid… ostale mzoes preskocit, al vrlo vjerovatno da bi ti najbolje bilo da zumes adsense auto oglase i stavis na maks i tjt

2 Likeova

Licno koristim adnativia i zadovoljan sam s njima.

Mislis samo adsense Simeone? Ili u kombinaciji sa nekom drugom mrezom? Jel adsense ipak najbolji za podrucje balkana?

testiraj malo… ubaci sve ove reklame na neko mjesto u namjesti adsens na autoads i tjt

Hvala…za savet…probacu svakako

Ako ne zamerate hteli bismo da pozovemo vas i ostale članove da probate i sa GoToNative www.gotonative.com oglasnom mrežom koja se od skoro širi i na područje Balkana. Funkcionišemo poput MGID i sličnih nativnih oglasnih mreža, a ono što bismo posebno voleli da istaknemo je da je vrlo nizak nivo za isplatu, naime svega $25 je dovoljno nakupiti kako biste mogli da budete isplaćeni a ne $100 kao kod AdSense programa. Isplaćujemo na više načina kako vam odgovara, PayPal, na banku, kripto…

Isplate su jednom nedeljno a ne jednom mesečno kao kod AdSens-a. I bez kašnjenja naravno.

Prihvatamo i manje posećene blogove čak i na besplatnim domenima što nije slučaj sa AdSens-om.

Tako da zaista sa nama se nema šta rizikovati, možete biti samo u plusu, jer nudimo i do 80% od cene klika publisherima. Probajte, registracija je naravno besplatna i u par lakih koraka oglasi će biti na vašem blogu/sajtu i počeće da vam donose zaradu.

@GoToNative Prva stvar koju bi vi kao oglašivačka mreža trebalo da znate da je minimalna isplata na Google 70€ a ne 100 kako ste gore napisali.

Druga stvar, zamoli ChatGTP da ti sledeći put sastavi tekst, sa ovim ti garantujem da nemaš ovde kruha.

2 Likeova

Koji nacin isplate odabrati za oglasivacke mreze,da je najjednostavniji za Balkan? Payoneer, Paypal ili nesto trece?

imate li problema s dobijanjem adsensa na novim domenama?

pitannje ti je što bi rekli globalno. Kao što i sam znaš a i ostali iskusniji u poslu sa adsense oglasima ima tu “hiljadu zašto -hiljadu zato” kad se odobrava sajt to jest. domen.

i tebi je odgovor “presirok” (mislim da ti je ta rijec trebala), kao kad gpt zeli da napise neki PC odgovor a bez da ista kaze.

1 Like

Ja imam. 200 clanaka na sajtu 2000 posjeta i star 2 godine i odbiju. Posaljem na review i odbiju opet vele low quality content. I tako 3-4 puta.

Dodam na Ezoic, Ezoic prihvati G odbije, oni cimnu nekog direktno i sajt bude prihvacen. Luda kuca postala.