Koje reklame da postavim na svoj blog od 2-3k pregleda dnevno?

Zdravo svima
Imam svoj blog. Dnevno imam oko 2000/3000 pregleda dnevno. Pa interesuje me od gde da uzmem reklame, koji su najdobro.

NATIVEMEDIA.RS
https://www.mgid.com/
AdSense

Adsense (karakteriiiii)

Jos neki imaa lii da stavim na stranu

Cao Kristijane.

Isto pitanje si mi bio postavio na mom blogu pa eto i ovde cu ti odgovoriti.

Ako imas sajt na nasem jeziku, onda ti je izbor dosta ogranicen. Savetovao bih ti da pokusas aplicirati za Google Adsense, mada ja nisam njegov neki veliki fan zbog toga sto imaju vrlo strog kriterijum, a zarada nije velika u odnosu na ove “divlje oglasivace” na koje mozes instant pristupiti.

Cak i da ne uspes dobiti odobrenje od Google Adsensea, ne brini, jer adsense zarada svakako ima alternativu. Ja sam ti bio preporucio Native Mediu. Toj mrezi mozes odmah pristupiti (Mozes odmah postaviti oglase na sajt ) i na taj nacin zaradjivati. Postoje i druge mreze poput Mgid i Adnow-a (Adnow ti bas i ne bih preporucio jer umeju na pocetku da ti daju okej cenu klika pa kasnije da je spuste na nesto mizerno).

Kako god, savetujem ti da sam eksperimentises svaku mrezu, pa da vidis koja od njih donosi najbolje rezultate na duze staze. Ako si kojim slucajem pratio neku diskusiju (Npr Native Media - Iskustva) mogao si primetiti da su misljenja podeljena i da nemaju svi ljudi ista iskustva sa nekom mrezom.

Ja sam misljenja da je Native Media najbolja alternativa Google Adsensu, tako da bih ti ja prvenstveno preporucio ove 2 mreze.

U svakom slucaju, zelim ti da dobro unovcis svoj blog! LP

1 Like