Koje reklame postaviti?

Imam sajt http://www.sanovnik.comule.com, koji je na free hostingu, i domena je free. Ne mogu na njega da postavim google oglase, imao sam ih ranije,pošto je bio pod drugim imenom, ali nisam imao neku zaradu od njega… E pošto i dalje imam nekih 50-ak posjeta dnevno, interesuje me da li ima neko da mi predloži na koji način da probam to da unovčim, uz pomoć kojih reklama? Što više čitam ove teme o zaradi, imam utisak da sve manje znam… :smile: Danas sam “naletio” na neke Amazon reklame, pa sam ih postavio, čisto da vidim šta se dešava…

Pa ti sa 50ak poseta dnevno, neces moci da kupis ni zvake od reklame, usput free hosting i free domen, dno dna, a dizajn sajta ti je kao da je 2003 godiste, tada su takvi bili moderni, tako da kupi neki normalan domen uzmi hosting, i kreni neki ozbiljan sajt na engleskom jeziku, posle 4-5 meseci ubaci adsense i rokaj

Sve ja to znam, kad je google adsense u pitanju, i savrseno si u pravu…Ali kad ga vec imam kako da ga iskoristim, posto sam shvatio da ima razlicitih reklama?

probaj da ubacis juicyads :slight_smile:

:smile: Sto da ne…Kako li ide naplata? Da ne dodjem u situaciju da ne mogu nigdje to da naplatim…

Kao što je @Makica već rekao… Svoj domen i hosting pa polako. Malo je gubljenje vremena ovako, što pre - to bolje.

Neces ti imati toliko da naplatis tako da ne brini za naplatu, paypal, sad ce ubaciti payoneer :slight_smile: Ako budes imao 10$ za mesec dana onda si na konju