Koje su najbolje platforme za monetizaciju adult sajta?

Pozdrav, koje su po vama najbolje platforme za monetizaciju xxx sadrzaja, videa…?

1 Like

zavisi za koji format oglasa si zainteresovan … sto se tice popupova/popundera onda su to popads i popcash … sto se tice drugih formata oglasa vidim da se koristi juicyads, exoclick, trafficjunky, trafficstars …

1 Like

Hteo sam bas da cujem i vise misljenje, cuo sam vec za sve mreze, ali koju odabrati :grin:

ne preostaje ti nista drugo nego da testiras svaku :smiley: ne postoje dobre i lose advertising mreze, da su lose ne bi postojale :smiley: mreza ima svoje advertisere i samo je pitanje hoce li se tim advertiserima svidjeti tvoj sajt :smiley: neke mreze su dobre za jednu vrstu sajtova, druge za drugu vrstu itd. itd.

1 Like

Cini mi se da je trafficstars dobra platforma jer sam dizajn sve govori, na zalost nisu prihvatili sajt jer sajt je otvoren pocetkom januara, i sad imam oko 500 ulaza na dan preko googla :grin:

1 Like

gledaj da naguras 1000 dnevno pa onda apliciraj … na koje nacine razvijas sajt? gdje radis backlinkove? i ja planiram da pocnem adult pa se informisem haha

Kopiram klipove uglavnom od drugih, nesto sa telegrama skinem pa dodam na sajt, erotske priče pišem sam i tako gura nekkakoo

1 Like

1 Like