Koje su vam najdraže teorije zavjere? 🕵️

Meni najdraža Mandela efekt…

U vezi Mandela efekta: Ja se vrlo jasno sjećam Zapruderovog filma na kojem se vidjelo da je samo četvero ljudi u autu i auto nije imao ovaj roll bar na sredini. Pažljivijim gledanjem moglo se skužiti da je ubojica vozač, koji se okreće prema iza i tren kasnije Kennedy je pogođen.
Priče da je auto bio za 6 osoba samo nismo dovoljno pažljivo gledali jednostavno nisu točne, kao i teorija da je Jackie Kennedy navodni ubojica.
Također, u Zapruderovom provbitnom filmu nema ovakvog skakanja Jackie Kennedy prema stražnjem dijelu auta, ja sam ostao paf kada sam nedavno ponovno to pogledao, jer nema veze s onim što znam da sam gledao.
P. S. Ubojstvo JFK-a me uvijek zanimalo tako da sam sigurno 50 puta pogledao Zapruderov filmić i nema šanse da se nešto krivo sjećam.

1 Like

Nije poljubio papinu ruku, i eto belaja… Kasnije su USA predsjednici vratili taj običaj :smile:

Upravo tako, svakog koga sam pitao sječa se 4 osobe i dva reda sjedala, međutim danas je “stvarnost” nešto drugačija, film pokazuje drugačije…
Ima masa stvari kojih se ja sječam kao “kakve su bile” i kakve su sada, neke sam ispitao kod prijatelja i poznanika bez moje sugestije i sve upućuje da se se manje više sječamo slično, ali te stvari su danas drugačije…
Monopoly Man ja ga se sječam s monoklom na oku, po “novome” on to nikada nije imao…
vj5a9f3427
Pikatchu navodno nikada nije imao crni kraj na repu…


Sječam se Looney Toons crtića, međutim sad je ovako Looney Tunes…

Dali se sječate C-3pO robota u Ratovima Zvjezda, navodno da cijelo vrijeme ima jednu srebrnu nogu?! Prvi puta vidim da je tome tako…

Ima još masa stvari, tko se zainteresira slobodno googl-a Mandela Effect.

Noge ne pokazujem uvijek, ni svima. :smile: :o:

Samo na warezhr haha ako si to ti.

jedina istina za koju ja znam je da je prije na tom brdu bio drevni grad Visoki … to je sve … tako da ako ima nekih staza onda može biti samo od tog starog grada … kasnije su se spustili dole

1 Like

nisam siguran u to, ali sam siguran da spama okolo mailove da lijeci rak u tim piramidama (ili same piramide) tak da odmah vidim da je to samo jedan muljator i nista vise

3 Likeova

Ništa novog, samoizlječenja ljudi su moguća i događaju se, neka se dogode eto u piramidama, neka kod bioenergetičara ili drugih “iscjelitelja”, dotični to naravno odmah prepisuju sebi ili mjestu koje je posjetila izlječena osoba. Istu stvar već stoljećima, pa i dan danas, radi crkva po raznim “svetištima”.

1 Like

a usput i naplacuju. zato i spamaju. da zarade. ko ona “vidjelica” sto je nedavno bila u medijima sto si je privatnu plazu zabetonirala. i neku vilu ima s apartmanima. gospe joj rekla sta ce i kako…

takvi prevaranti koji koji na bolest uzimaju ljudima i zadnju kunu mi se gade

Jedan zanimljiv primjer iz istorije. Jedan francuski kralj Luj X (ne deseti nego ne znam koji po redu :smiley: ) je imao problem sa Francuzima, nije bio u najboljim odnosima sa vlastelom i plemicima, nije ga ni narod volio mnogo te je mogao izgubiti krunu. Medjutim, u to vrijeme je francusku poharala neka bolest (nije kuga u pitanju msm). Mnogo je ljudi bilo zarazeno.

Posto je kralj kao svetost, produzena ruka boga, oni su odlucili da svi zarazeni dodju u Pariz na taj najveci trg, a kralj ce ih ono blagosiljat da ih izlijeci. E sad, ta bolest ode sama od sebe za kratak period vremena ne treba nista radit… i gle cuda, dobar dio ljudi je ozdravio nakon ovoga… i svi su to pripisali Kralju i njegovoj bozanskoj moci :smiley:

2 Likeova