Koji CSS/JS framework koristite?

@belmin

Vidim da si reply pripremao čitav dan i opet sve što si napisao nema veze sa realnošću…

Keyworde sa stackoverflowa nabrajaš ko patka. Da imaš konkretnog iskustva ne bi lupao samo keyworde nego bi znao o čemu pričam.

Uglavnom, mrsko mi se raspravljati kad vidim da ništa ne pije vode. Pokušao sam da te uputim u pravom smjeru ali više neću :slight_smile:

1 Like

Ne vjerujem u to, ali vidljivo je također da si ti svoju forumsku aktivnost usmjerio skoro isključivo u napade na Belmina. :frowning: Vjerojatno imate neke razmirice van Foruma, ili još vjerojatnije van ove teme, a ti si u tom slučaju naš stariji Forumaš koji je otvorio novi account? :frowning:

Što se tebe tiče, dobio si već iznad blago upozorenje od starog Forumaša, bilo bi bolje da slijediš njegove upute i pustiš Belmina na miru, jer nema potrebe za tim. :no_entry_sign:

Što se tiče Belmina, ne poznajemo se osobno, ali koliko sam vidio ovdje; riječ je o izuzetnom momku; pristojnom, ujedno i stručnom, pedantnom, ambicioznom, skromnom i stoga i ne kaže za sebe da zna previše, a zna dosta. :blush:
Eh, da su (mi) svi Forumaši poput Belmina… ima ih dosta i takvih poput tebe, nažalost. :frowning: :o:

2 Likeova

Po čemu si zaključio da sam usmjerio forumsku aktivnost na napade na njega? Pogledaj malo bolje moje odgovore na druge teme do sada…

Ne, ne poznajemo se van foruma… i niko ga ne dira. Ti imaš svoje mišljenje o njemu, ja imam svoje i tu završava diskusija.

Ako su “nažalost” likovi kao ja koji pokušavaju pomoći na forumu, onda to znači da su dobrodošli članovi koji ne pomažu? Na šta ciljaš ovdje?

1 Like

Zadnje što izgleda je da si došao pomoći nekome ovdje. To ne djeluje nikome. :smile:
Meni kao moderatoru, kad već pitaš, djeluješ u najmanju ruku sumnjivo, dobit’ ćeš i PP na tu temu. :blush:

Toliko o tome, pametnome dosta, a svi offtopic postovi (u odnosu na naslov topica) brisat’ će se od sada. :o:

1 Like

Haha meni ovo postaje smijesno.

Inace bio je petak, bio sam vani i nije mi padalo na pamet da odgovaram tebi u tom trenutku, jos sa mobitela.

Hmm istina je da sam aktivan clan na Stacku ali, ES6 i ostale generacije ECMAScripta nisu keywordi sa Stacka vec stvari koje koristim na dnevnoj bazi tako da ta nagadjanja i potencijalne uvrede ostavi po strani i za sebe.

Ni meni se ne da stvarno vise raspraljati sa osobom koja se sluzi “niskim” udarcima.Hrani ego negdje drugo :wink:

Kakav offtopic… A pocela je tema dobro…