Koji je najbolji pokućni internet (A1, Tele2, Iskon i drugi) - iskustva?

Prije 3 godine je bilo tak kak sam napisao.

Isposlovao sam prekid ugovora prije isteka bez naknade danje.
Hvala bogu osjećao sam se kao taoc.

Idući tjedan testiram opet sve po redu, tele2 zaobilazim za moje područje a i zbog podrške.

imate neograničenu tarifu na hrvatskom telekomu.

Daj link koja je to opcija?

1 Like

Za prijenosni internet preko sim kartice?

1 Like

To je fulao nešto pa oniimaju još manjepakete tipa 60, 100GB itd.

evo:

tako je. preko sim kartice.

Bio sam cc 4 godine na Tele2 smanjili na 200 gb od jucer sam na A1. Brzina na tele 2 do cc 30 mbita a na A1 cc 70 mbita. Uglavnom za sad minimalno dupla brzina.

Da do 300 gb i onda smanje na 4/1 mbit. Jedino A1 ima do 1000 gb promet bez smanjivanja brzine.

Mj. ne potrosim vise od 20-30 GB, prije je bilo 150 - 200 GB.

Na mobitelu potrosim do 10 GB mozda, prije 30-40 GB. Ali sam koristio youtube na mobu.

ne.

to što ti govoriš je hibridobox.

ovo je neograničena tarifa, a nije hibridobox…

uz tarifu još imaš 5000 minuta gratis unutar hrvatske, i gratis max tv to go osnovni paket

To je onda mobilna tarifa a ne kucni internet. A na tomu je bilo prije 60 giga i onda za svakih 10 giga je trebalo slati poruku, ne znam jel i dalje tak, nije bas prakticno za u ruter.

1 Like

Upravo to, sta ce mi mobilna tarifa ako zelim kucni internet. A1 ima najveci paket nakon kojeg ogranicavaju download.

1 Like

Ja sam prije godinu i pol rekao da necu vise na a1 jer su tad bili supci i navlacili me, ali nakon ovog sa tele2 mislim da cu im dati drugu sansu. Tele2 me nakon promjene vlasnika poceo zajebavati, izmedu ostalog internet pocne stekati kad dode racun i prestane kad ga platim, ne moze svaki mjesec biti slucajno…

pa na neograničenoj tarifi ne spuštaju brzinu… samo pošalješ sms…

osim toga hauwei routeri imaju aplikaciju za mobitel, pa samo pošalješ poruku… 10 sekundi posla.

meni je ta tarifa dobra kaj dodatno dobijem 5000 minuta za razgovore i gratis osnovni paket max tv-a

Samo posaljes sms? Znaci skidam igricu za ps4 od 100 gb i moram tokom noci 10 puta poslat sms? Lol

1 Like

HR internet…prije smo u regiji bili prvi kada se uveo adsl, danas smo zadnji po svemu.

Ne moze biti gori od BHTelecoma vjeruj.
Na Bhtelecomu ne mozes ni potrositi tih 200gb jer je dl speed toliko brz da kad bi ostavio da ti skida citav mjesec ne bi stigao do 200gb.

Surfam još na Tele 2 isposlovao sam raskid bez plaćanja extra zbog uvjeta pod kojim je prodan paket.

I prošao je 15.10. i promet od 200GBza ovaj mjesec i nisu ništa još smanjili i uvijek je do 30Mbit.
Najćešće 15-25Mbit.

Kada hoću nešto bitno stvim na A1.

Tako da uzimam test A1 na 14 dana, i onda se selim.

Jer kada pređem preko moba na A1 tada ode na 7-9MB/s download. Naspram Tele 2 do 2MB/s.

Dakle najčešće je 5 do 10 puta brži A1 na mojoj lokaciji nego Tele2.

Tako da kada uzmem test javim rezultate.

Vjerujte mi kada vam kaže za Tele2: Ne, VAŠE mišljenje IM nije Važno. Tako su se prema meni ponesli.