Koji je najbrži i najjeftiniji način za slanje novca iz Srbije u BiH?

Dobar dan;

Trebao bih primiti od nekoliko ljudi novac iz susjedne države ali većini je problem preko westerna jer uzimaju baš dosta provizije. Da li vi znate neki način kako možemo brzo, lako i sigurno obaviti slanje i primanje novca?
Unaprijed hvala.

Mozda preko neke kladionice :smiley:
Koje sve kladionice imate u SRB :smiley:

1 Like

Ne moze preko kladionica. Vidi da li imas u svom mjestu Komercijalnu banku, nesto mizerno uzimaju

haha, ovo nije loša ideja, sve instant ide na račun bez provizije. :joy::joy:

1 Like

Pa da. sve transakcije koje imam unutar BiH (kada primam novce) dam svoj ID tom liku i on mi uplati, ja povucem odem u kladionicu i isplatim kao dobitak :slight_smile: nikakva provizija a novci odmah dostupni ;D

1 Like

mozzart kladionice ganjajte, imaju online sve i u bih i u srbiji haha

Ako vec tvrdis da moze, pojasni kako. Znam da ne moze.

Hmm, i ja mislim da ne može. Ali npr. kladionica Mozzart nudi opciju slanja novca " prijatelju". Npr: Korisnik jedan pošalje korisniku 2 neki 200-300€, on te novce može isplatiti u poslovnici bez provizije. Kako sam ja razumio, korisnik 2 sa svojim korisničkim imenom, možeš podizati novac u Srbiju i BiH. Potrebno je odabrati državu, poslovnicu i vrijeme ( jer Mozzart je zastupljen u 2-3 države). Sve ima na stranici, sad ne znam je l’ se nešto promijenilo…

Završeno preko westerna…
Hvala svima koji su pokušali pomoći

Mozzart u Srbiji je u dinarskoj valuti, u BiH u markama.

nemoj zezat? stvarno? od kada to?

WeTransfer za sva inozemna slanja, minimalna naknada. Western je čisto reketarenje

Jel ima i to u bankama ili?

Ima u bankama, mislim da je 50% jeftiniji od WU(wire transver).
@korisnik9758789 Ti jos nisi objasnio kako moze? A javljas se. Uplate i isplate na tekuci racun na mozzart je moguce samo u dinarima u Sr. U BiH u markama. Sta ti nije jasno?

Ma sorry 1 pisem drugo mislim :slight_smile: naravno ne WeTransfer za slanje datoteka nego transferwise.
Servis koji s minimalnom naknadom legalno prebacuje novce s računa na račun. Upiši transferwise u google odi na sajt i sve ti piše. Odlična stvar

1 Like

Najjednostavniji najjeftiniji za slanje i prijem novca ti je MoneyGram. Ne treba ti racun u banci a novac je dostupan u 5-10min.

U BiH je dostupan u Postama Srpske, Hrvatskim postama, Raiffeisen banci. Cujem da i BBI banka uskoro uvodi uslugu tako da je imas doslovno na svakom cosku.