Koji je najsigurniji način za prodaju IG računa

Pozdrav,
pošto nikad nisam prodavao na stranom tržištu, zanima me koji je najsigurniji način da prodam IG račun, a da čovjek nakon što mu dam acc ne traži refund ili nešto.
Je li možda bitcoin rješenje ili western union.
Čovjek mi nudi par tisuća dolara za račun, a račun broji stotine tisuća pratitelja.
Rekao mi je da mu dam prvo samo username i lozinku, pa će on napraviti cijelu uplatu, jer kako kaže, imam zaštitu zbog emaila, ne znam je li me može tako prevariti. Ako netko ima iskustva bio bih zahvalan da mi objasni.

Naravno da moze. Ne daj sifru dok ti ne izvrsi uplatu. Pa najednostavnije ti je dati mu podatke za wire usplatu, kad ti novac legne das mu login podatke.

Ili raditi preko escrowa.

Cim on trazi prvo login to je neki muljator 90% jos ako je nadrealna cijena to je to. Mene su pokusali prevariti sa laznim papirom western uniona, imao pecat sve ali sam uvijek provjeravao tracking, provjerim na stranici nema. I u banku odem vidim nema, i skontam da se radi o prevari.

Ali dobroj prevari, jer bi neko u toj sekundi sigurno poslao login. Kada vidi uplatni papir.

4 Likeova

Rekao mi je da nudi PayPal, Western ili direktnu uplatu na račun, ali prvo hoće lozinku. Da radi se o velikoj cifri. A escrow sam gledao iskustva i nisu ljudi odusevljeni, neki nisu dobili novce uopće, a račun su izgubili, a neki su čekali mjesecima da im sjednu.

Ne znam ja sam escrow imao ok iskustvo. Samo sto je 10% provizije.

Pa nista reci da ti nisi siguran i to je to, ocigledna prevara. Ne padaj na to.

Kad su takve cifre u pitanju to mi je najbolje s ruke u ruku što bi se reklo.

1 Like

Pa ako je tu iz okoline ili susjedni drzava predlozi to. Ili zahtjevaj uplatu prvo, nemoj davati login prevarit ce te.

1 Like

Naravno, hvala ti lijepa. Uživaj!

swapd.co ja samo dobra iskustva imao.

1 Like