Koji je ovo plugin za sheranje?

Ima ovdje ljudi koji sigurno znaju. Znaci kad kliknes like iskoci ovo dole i jako je ugodno i user friendly i zelim to na dnu svojih clanaka ali ne mogu naci nikako. Imam obicni lajk od facebooka od kojeg nema mnogo koristi, on mi je na vrhu clanka. help pls

ako ne znate koji je onda dajte neki drugi, ali da je share na zid, ne like

ako vec trazis plugin, ukoliko koristis WP potrazi kakav social sharing plugin, al’ po meni ti je dosta bolji like dugmic jer posjetioc kad klikne na share dugmic odmah mu se otvori dodatni prozorcic koji ga pita zeli li objaviti na fb sto je dosta odbojno i vecina korisnika to preskoci, dok klikom na like ne iskace nikakkav prozorcic ali isto se pojavi u news feed-u na fb

Vjerovatno neki AJAX plugin, ostavi link stranice gdje si pronašao isti ili CTRL + U pa pogledaj na Page Source.

I mene zanima ako se radi o pluginu - koji je, jer je stvarno cool.

pa evo skontajte http://authoritynutrition.com/6-graphs-that-convince-you-to-drink-more-coffee/
na dnu teksta kliknes like i onda ti iskoci ovo

Moguće da je ovo, nemam trenutno vremena da testiram:

kad bih ovo nasao bilo bi jos jace

tako slatko i kratko

Instaliraš FACEBOOK plugin i moraš napraviti app na developers.facebook.com kreirati app dodati domenu i sve to sto trebas i uzimas APP ID i APP SECRET ubaciš u plugin i biti ce ti to .)

zar se mora to tako?

nisam nikad pravio aplikacije na fejsu :confused:

Mogu ti ja ovo rjesiti sve…
Nije nikakva mudrost :smile:

Veoma je lagano :slight_smile:

ajd u pm ako oces pa cu ti dat link od fb-a pa ti objasnim kako :smiley: