Koji je povoljan dobar hosting za 2024. godinu? Molim iskustva

Pozdrav,
Molio bih vasa iskustva sa hostinzima, imam 20-ak siteova koje bi i dalje hostao na jednom hostingu (sve su wordpressi) , vps mi nije bas najbolja opcija jer bi htio imati cpanel a skupo mi je kupovati licencu odvojeno.

Pa uzmi neki VPS koji ima WHM i paketi cpanel.

Ili neki dobar reseller.

Link? preporuka?
Znam, samo trebam nesto provjereno srednje cijene i da imaju dobar support. Do sada sam bio na hostingeru ali im je support koma.

svjetsko a domace :smiley:

1 Like

Leftor ti nudi najveci i najpovoljniji domaci hosting. Profi su, imaju lokalni support na nasem jeziku, ticketing prijave…

Web hosting

@Vendetta Unlimited.rs serveri u Srbiji. Za domaće sajtove najbolji.

1 Like

Ovo mozes samo preporuciti ako radis u leftoru. Najveci debili sto se tice servera. Bukvalno, svakom sajtu kojem sam pristupio, a da je imao neki problem uzrok je bio leftor i njihovi losi serveri.

1 Like

poslje 15 god sam prebacil sve sa bluhosta na plus jel su se uzasno obezobrazili…

Hi,

Pogledaj ovu ponudu;

Potpisujem. Nisu bili super profesionalni još prije smrti vlasnika. Kasnije su se totalno srozali da sam i ja sve povukao na drugu kompaniju.

Bok.,

Uspjeli smo ugostiti 20 mjesta, a nekoliko će se ovisiti o količini RAM-a i CPU-a koji koriste.

Imamo virtualne poslužitelje, M-ove i još mnogo toga. Možete instalirati besplatnu upravljačku ploču na handboard, samo otvorite kartu s nama i mi ćemo je instalirati besplatno (handboard, Handboard, Handboard, Handboard) su najbolji i jednostavni za upotrebu.

kontaktirajte nas i mi ćemo vam pomoći, plaća se. Mi upravljamo, instaliramo i konfiguriramo sve za vas.
Alexhost

Bok, ali ne hvala.

https://www.google.com/search?q=alexhost+email+leak

Priznajemo da je to bila ljudska pogreška kada smo objavili e-poruku s vijestima, to je bila ljudska pogreška tehničkog dijela našeg tima.

Pretpostavljamo pogrešku, ne možemo se vratiti na žalost. Nema povratka.

Zalažemo se za slobodu govora i privatnost.
Imamo puno zadovoljnih kupaca.

Shvaćamo da to može uzrokovati određenu nelagodu, ali to nije učinjeno u lošoj vjeri, to je bila ljudska pogreška. Što smo već priznali i ispričali se.

Ostajemo jaki i otkrivamo novo mjesto u Švedskoj! :slight_smile:
Alexhost

Pazi skoro svaki reseller ide do određene granice. Poslije je banana. Ne pretjerivati.
Ja polako što god je važno na la servere hetzner i sl.

Probao sam par lokalnih pa ne stave ni cpanel kao biti će brža stranica. Pa spajaju se preko puttya. Koliko extra posla satnice toliko bi došla licenca cpanela.

Osim povoljnih stavki gledaj još i neke druge stavke Max RAM, Io i svega svašta.

Moj put je bio pokušaji i promašaji od bluehosta, godaddya arvixe nekih EU vpsa pa završio doma.
Jedino još hetzner koristim vani.

Neka se serveraši brinu o tome a ja samo koristim.

Ako nema tel podrške i ne odgovaraju unutar 24 sata bježi.

1 Like

Šta kupuješ na Hetzneru? Da li ti sam setapuješ servere ili koristiš njihov Shared

E takav odgovor sam trazio. Hvala

Ne radim ništa osim koristim i radim sve ostalo neka rade oni kojima je to posao, meni je posao nešto drugo.

1 Like