Koji sat odabrati?

Jest, ja samo govorim o tome da nije bacanje para na skupe satove, već da tu ima i druga strana priče, pogotovo za ljubitelje satova kojima je radost posjedovati neki rijedak sat. Takvi satovi se ne nose baš svugdje već samo na bitne događaje, a za svaki dan se imaju neke alternative kako bi se što više očuvali.

Hoces da odradimo referalnu kupovinu pa podelimo pola pola od mog referal linka :shushing_face:

Samo da se razumijemo, da ne pomisli neko drugacije. Kad sam gore pomenuo bacanje para-mislim iskljucivo u kontekstu da se trosi na nesto sto ne treba, ali ne u kontekstu da je to bacanje para u smislu da ce te pare propasti ili tako nesto (ili ce kupljeni proizvod izgubiti na vrijednosti/pokvariti se i sl)

Kupi Casio

I ne razmisljaj puno o njemu :slight_smile:

A imam bolje pitanje - u cemu drzite satove ako ih imate vise?

U kutiji / vetrini za satove ?

1 Like

Ja drzim u kutiji od Ferero Rochera :joy: ali hocu da kupim nesto drveno :slight_smile:

Sve zavisi šta želiš od sata, da li samo vrijeme ili gadget…Dugo sam bio ljubitelj klasičnih i sportskih satova (Festina, Casio), ali kako sam prešao na Huawei Watch Gt2 pro definitivno samo pametni satovi ubuduće: ok mi je da dobijam notifikacije na satu, da mogu nekad primiti poziv kad mi mob nije pri ruci, da mogu očitati puls i sl.
iWatch ima još neke korisne opcije: detekcija pada i sl.

Muški Amazfit T-Rex Pro features and in-detailed review

Ja imam neki elegantni Festina (€150), i neki malo skuplji a opet elegantni Philip Watch (€500)

Nijedan. Smatram da je ručni sat bio možda potreban pred 30 god.

Jesi li ga konacno odabrao ili se jos dvoumis.

Čeka da se noćas pomakne sat. :slight_smile:

2 Likeova

Kazu da kod tog pomeranja sata i u tom nepostojecem satu ima neka fora da se zaradi.Gde,kako,kad, nemam pojma jer niko ne govori detaljnije.
P.S. mozda upravo to ceka.

Tissot seastar powermatic, Longines hydroconquest, Omega seamaster. Mehanicki sat je dosta osjetljiv na udarce i moras ga bas cuvati i pazit da ti ne ispadne. Od pametnih ovaj novi Apple watch series 7. To je sto se meni bas svidja i sto bih kupio, inace sad ne nosim rucni sat nekako smeta mi koji god.