Koji su najbolji mjeseci kada je u pitanju adsense?

Možete li realno kazati koji su najbolji mjeseci kada je u pitanju adsense?

Nisam osoba sa previše iskustva iako ovo radim četiri godine. Onako iz prve znam da su siječanj i veljača katastrofa te da tek od ožujka krene oživljavanje. Studeni i prosinac mi nekako djeluju kao najbolji jer mi znaju imati duple cifre nego ostali mjeseci u godini.

Pitam iz razloga jer sam napravio neke promjene pa prihvatio ponudu drugog oglašivača. Zbog toga sam malo adsense stavio u drugi plan pa me čudi što na neki način stagnira iako je posjeta odlična.

Hvala

Meni leti jul pola avgusta zna da se spusti CPC, .valjda zbog godišnjih odmora. Jesen najviše decembar zna da bude dosta jak p pitanju cifri i CPC-a
A uvek kada staviš neke druge oglase uz adsense, adsense zna da opadne cena po kliku
A što se tiče adsense nema jačeg jer da se ne lažemo, on je svetski lider što se tiče i plaćanja (udela) i raznolikosti oglasa

2 Likes

oktobar, novembar i decembar uvijek najveci cpc

Adsense je dio velike firme, ali sto se tice placanja, placaju dosta su ispod nekih mreza poput adnow, nativemedie itd ako je u pitanju traffic sa fb i sl

1 Like

Potpuno se slažem s tobom! To je tačno.Ko ima traffic s društvenih mreža cena klika kao i zarade opadne.Google voli organic posete ( ko što svi znamo)

1 Like

Vi što radite godinama… Zanima me jel korona idalje ima utjecaj na prihod,?

Koji ti bude CPC na adsense?

Ja mislim da ne, ali Google update svakako da.

Copyright © 2021 WM Forum - AboutContact