Koji vam je dnevni maksimum adsense zarade?

to je interesantan koncept ali sta je sa sadrzajem… jel sve originalan sadrzaj ili ne…kolko ti treba vremena da skuzis jel neki sajt radi ili ne?.. ima li smisla popravljati sajtove koji su pali…

Slažem se sa bugijem, jedino što možda novima je teško izdvojit novce za previše domena odjednom a i to isto ovisi od niše do niše. Npr sajtovi sa igricama jedini način da guraš više zaradu jest kroz dodavanje novih igrica i otvaranje još sajtova kako i gore kaže ali npr portal sajtovi imaju drukčiju filozofiju i tu bi trebao gurat jedan site i stvarat što veču publiku istome na socijalnim mrežama, to je bar moje neko viđenje stvari.

U principu treba imati barem jedan establiširani website pa tek onda krenuti na druge i pomagat ih sa tim establiširanim webom.

Što je kod igrica orginal a što ne? Pronađeš neku nišu gdje ne moraš skupo plaćati sadržaj.

Ja kupim domenu, radim u početku na sadržaju, tj. dodam odmah igrice i namjestim da se same dodaju pomalo a linkam pomalo kroz par mj, ako za godinu dana ta domena zarađuje više do 20e godišnje produljim je jer mi je jedini trošak domena od 10e, nemam više ulaganja u taj sajt, stoji dokle god imam neke koristi od njega.

Mislim da nema, ne znam jel netko uspio vratiti sajt koji je izgubio pozicije.

Ja sam isto u igricama. Ako mi nova stranica u 3 mjeseca ne dodje na prvu stranicu,vise ne radim na njoj. Ili ju pustim da stoji ili ju prodam za cijenu domene i hostinga. Ako ne ide,ne ide. Par puta sam se takodjer zeznuo i uzeo domenu koja je vec prije bila registrirana i dobila neke penale. Takvu domenu nitko ne moze dovest na prvu stranu. I, kao sto netko rece,stvar je u kolicini stranica.

osim igrica, koji niche su preporučljive da se može ići na količinu ?
nemojte me krivo shvatiti ali nicha s igricama mi ide na živce…

Momci moze li mi netko odgovoriti na ovo pitanje? Jeste li registrirali firmu ili sve na fizicku osobu?

Nemas nikakvih problema :smiley: Ja godinu dana dizem i to bez problema.
Moja najveca dnevna zarada 270€ :smiley:

3 Likeova

Hvala Zdenga na odgovoru. Hehe a ja mislio da ja dobro zaradjujem :slight_smile:

Kako kada je i kod mene druze :slight_smile:
Al projsek mi je 65€ dnevno :slight_smile:
Ja sam prezadovoljan svojom zaradom :slight_smile:

ako nije tajna, od sajta sa igricama ili …

U mene 22€ , sramota me i napisati pored ovakvih cifri…svaka vam čast dečki, što reče neko vamo gore inspiracija ste :wink:

I to je dobro, ja trebam 2-3 mjeseca za isplatu :frowning:

Ok, prvo momci svaka cast za ovakve cifre! 50,100, 200E dnevno, cifre da ti se zavrti u glavi.

Imam(naravno par pitanja) kada da se i mi ostali malo obogatimo.
Posto su bugi i digits po ovim ciframa, najozbiljniji “igraci” ovdje pitanje za njih.
@bugi: nicha igrice je veoma siroka. Mislim ima 100 vrsta flash igrica. Jel sajtove pravis po tim mikro nišama ili ne?

@digits: ako nije tajna o kojoj se niši radi? Ako me oci ne varaju imas dva sajta koji su zaradili po 1800 eura. Zaista impresivno.

Znam da se nije mene pitalo, ali odgovorit cu na pitanje vezano za igrice: to sve ovisi. Nekad je jedna jedina flash igra toliko trazena da ima vise pretraga nego cijela jedna kategorija. Ali ja obicno uzmem malo siri niche, recimo hunting games.

ok, fala :slight_smile: dr mr :slight_smile:

Prošla su vremena kada si se mogao probiti za npr: cooking games ili čak igrice kuhanja. Moraš tražiti što uže niše, po mogućnosti pratiti nove igrice koje izlaze za mobitele pa prije svih napraviti online verziju ili npr. tražiti neke ove lijeve države tipa poljska, češka i sl. gdje još ima manje konkurencije.

Znam da je malo skretanje sa teme ali @bugi jel koristis wp ili nesto drugo sa sajtove?

Ne koristim wp, ja kad radim sajt radim sa primitivnim cutenews a programer mi radi u custom cms-u. Html i css radim sam za sve sajtove, ne koristim predloške. Mislim da cms nije bitan, samo nemoj koristiti one skripte sa istim bazama igrica kao većina.

OK, hvala. Ja sam do sada napravio jedan flash sajt ali na blogspotu, cisto da vidim kako ide.

http://peppapigonlinegames.blogspot.com/

Htio sam cisto da vidim kako ide. I za sada ide lose jer je nisa cini mi se prezasicena. Doduse, nije ni star. od marta.

@bugi ako ti je nije problem, samo tvoje misljenje za sajt.

Dobar je sajt, samo bi ja uzeo domenu, ali napraviti sajt je najmanji faktor, svak može napraviti takav sajt u 2 sata. Radi nove sajtove i probaj nabaviti dobre linkove. Kad bi te linkao netko tko je visoko za peppa pig pojmove to bi te u roku od 2 tjedna diglo na prve pozicije za taj pojam, sve ostale ti je obilaznim i sporim putem od par mj. ako uopće da neke rezultate.