Koji web preglednik preferirate?

Koji web preglednik preferirate ?
EDIT: ajde kad već pitam što preferirate na mobitelima ne samo na desktop-u ?

Koristim staru verziju Opere, ovo novo je katastrofa, od uvljerljivo najboljeg preglednika na kugli zemaljskoj bez ikakve konkurencije su napravili kopiju Chromea…

2 Likeova

Ja samo Chrome savrsen je

2 Likeova

Ja sam isto Chrome, ali me sad nešto naživcirao da razmišljam da pređem na Firefox.
Na mobu Chrome koristim ali ponekad i Firefox.

chrome i firefox, skinuo sam i operu ali ju i ne koristim baš :slight_smile:

Jel netko upućeniji, zašto su oni od Opere napravili to što su napravili, zašto su krenuli u tom smijeru, koliko mi je poznato promjenili su dotadašnju platformu i počeli negdje sredinom 2013. izdavat Chromeovu.

Na kompjuteru koristim Mozillu, naučen sam na nju, a i stoje mi sve stranice zapamćenje u zabilješkama.
Na mobitelu i tabletu Chrome mi je bolji i brži od Mozille.

A tko zna zašto, ali po meni je to odličan potez za developere jer je Webkit rendering engine najbolji.
Čini mi se da je Opera od verzije 15 na webkit enginu , a to se odmah osjetilo i po podršci web platform tehnologija.

Firefox :). Zašto niko ne koristi IE, ovaj najnoviji je šminka :D.

1 Like

Firefox, definitivno najbolji.

Pored toga koristim i Chrome radi nekih ekstenzija, i Operu, Safari i IE radi testiranja.

Kad sam na Win8 masini onda definitivno IE. Nakon dugo vremena mogu reci da sto se performanis tice da je prejebao konkurenciju i to za ihaha. Kad sam na drugim OSovim, onda Chrom s tendencijom da mi je Opera sve vise i vise ponovno upaljena i polako sve selim ponovno na nju. Firefox samo kad moram i to ako bas moram. Nikad ga nisam volio niti cu ga ikad voljeti. Safari samo kad moram i ako bas moram(testing).

Chrome, ako radi nicega onda radi dev toolsa/konzole itd koji su mi kod Chrome-a puno bolje sjeli nego kod Firefoxa.

Da ne spomenem laganu sinkronizaciju sa svim ostalim Google uslugama.

Ja kad sam probao danas Chrome Remote odusevio sam se sa Androida pristupam racunaru jednim klikom

Da li koristiš IE app ili desktop mode?

Internet Explorer @ Windows 8.1

App ili desktop mode?

Opera 12.6 -
osam stavki zbog kojih sam još uvijek na 12.6

  1. wand
  2. bookmarks
  3. newsreeder
  4. closed tabs
  5. one click translate page
  6. find in page
  7. copy to notes
  8. zoom

kad Opera 15+ bude imala riješenu točku 7., selim se nanj

Oboje.
(Jebenih 20 znakova)

Chrome, a u posljednje vrijeme Maxthon CB

Oboje. Zapravo ono što dođe uz Windows 8.1, ako ti je postavljen IE kao zadani preglednik onda ga imaš kao app preko cijelog ekrana i još je ugodniji oku. Iako ni desktop verzija se ne razlikuje puno, sviđa mi se ova prva verzija estetike radi. I jako je brz.

Možda ne još skroz kompatibilan i negdje puca na nekim linijama CSS-a očito, ali poprilično je brz.