Koji webshop odabrati? (php mysql)

Imam upit od prijatelja za webshop koji bi sadržavao 3 tisuće artikala/proizvoda.

Sad se mislim, koji webshop je trenutno dobar “out of the box” da ima responsivan dizajn, i da uz manje modifikacije investiciju može imati proširenu funkcionalnost, npr. povezivanje sa kartičnim plaćanjem ili fiskalizacija.

Kako sam prije radio sa Joomla nekako naginjem na tu stranu, no treba ostati objektivan…vidim da je wordpress daleko dogurao.

Da ne duljim, bilo bi poželjno da može raditi u php/mysql okruženju, stoga tražim vaše mišljenje, koji od sljedećih bi bio vaš izbor: Presta, Virtuemart, wooCommerce, Opencart, Hikashop, ili neki drugi, vaš savijet?

@moderator, pls prebaci temu ako je u krivoj kategoriji

woocommerce svakako … zato što imaš milion besplatnih mogućnosti

2 Likeova

Što više istražujem to sve više vidim da je woocommerce prilično jak, iako bih radije da je standalone, nego kao dodatak wordpressu.

jes ali na kraju sve izgleda kao sa bilo kojom drugom scriptom, imaš milion mogućnosti oko izmjena tema i plugina

Bas tako … support je cudo, s nekom s weba nece mozda niti imati Pomoc oko nadogradnji ili sl.

iz vašeg iskustva, kakva je situacija po pitanju sigurnosti?, jer ipak je worpress u igri

pa baš zato što je wordpress … svakih par dana apdejt