Koji WP plugin za posebne objave?

Ne znam ni naslov da sročim. Zanima me dali postoji plugin koji mi daje mogućnost da na WP portalu pišem posebnu kategoriju vijesti, ali da te objave ne idu u njegovom već ugrađenom text editoru?

Želim izbjeći custom kod koji imam za objave, a tekstovi koje bih objavljivao ne trebaju biti na popisu objavljenih članaka. Njih bi izdvojio u posebnu kategoriju, i jedino bi im se tako i pristupalo, pa kasnije direktno preko linka (putem tražilice).

Ako netko kuži što tražim neka me uputi . Thanks

Kako si ga postavio, tako sam i odgovorio. Ovo je za sklanjanje sa početne strane, a verovatno nije daleko od toga ni sa se totalno ne prikazuju na blogu, osim sa izričitim-preciznim linkom.

Hvala na trudu. Jedini si se javio, ali ovo nije ono što tražim.

Primarno mi je da te objave ne idu preko single-post.php jer sam tu radio preinake, koje bih izbjegao na nekim objavama.

Ovo u vezi kategorija mi je sekundarni problem, koji mogu naknadno riješiti …

Ovo baš nije vezano za izbegavanje single-post.php, ali nudi opciju da neke objave dugačije izgledaju.

Ako si to što si zamislio negde video, pomogao bi primer da se bolje razume kako to da izgleda i finkcioniše.

Hmm, na brzinu sam pogledao i mislim da je to ono što tražim… Meni je dovoljno da neke objave idu po posebnom predlošku i da izbjegnem jedan dio koda iz single-post.php.
Mislim da ću sa ovim to uspjeti. Hvala na linku, pogledam včeras kako to radi u praksi…

Nemam konkretan primjer, da sam vidjeo negdje.
Jednostavno, na sajtu bi htio dodati neke informacije o mjestu Kratki tekst koji ne treba da ide na ostale objave. Mogao sam to sa custom fields, ali ne rade mi dobro jer već koristim custom code unutar single-post.php

Hvala još jednom. Mislim da bi ovo trebalo raditi. Javim ako uspijem, ili ako ne…

To je to. Isprobao na brzinu, i sve OK.
Moram se pozabaviti sa kodom i podesiti sve kako treba.

Thanks