Koju aplikaciju za dijeljenje po društvenim mrežama koristite?

Neću moći danas provjeriti jer mi već shedulovani postovi na Bufferu i za sada meni radi posao odlično. Sviđa mi se ovaj Buffer za sada, vrlo moguće da se i prebacim na njega.

Dali vi objavljujete vec jednom objavljene postove. Narimjer prosli mjesec sam objavio jedan post, dali ga mogu sad opet ponovno objavit, jel to OK ili facebook bana? I ima li smisla to raditi?

@dadaas Fejsbuk je totalno opušten, vjeruj mi. Muamer postuje 20 članaka na dnevnom nivou istih ka 20 stranica pa mu se nekad zadesi da ima problem. Ti svoj članak možeš objavljivati par puta dnevno i nećeš imati problema nikakvih.

Ja ti radim sa massplanerom vec preko godinu,reci sto te zanima :slight_smile:

Ne razumijem, jedno te isti clanak mogu objavljivat vise puta dnevno?

Jel to pricamo za objave na fanpage?

Da

jel mi mozes dati na PM ili negdje enki takav page da vidim kako to izgleda?

Mozes naravno. FB ga mozda zakoci da nema veliki reach ali mozes objaviti. Nije mi se jenom dogodilo da se zamislim i isti post objavim u raspinu od dvije minute…

imas takav plugin ja ga i koristim Social Media auto publish

Ima i ovo, ako nekome treba :slight_smile:

Ako naprimer imate 20 fb stranica jer za svaku treba naci unikatan sadrzaj? Posto to je stvarno dosta posla na dnevnom nivou naci “razlicit” sadrzaj. Ili jednu objavu staljate na vise fb stranica?

Pa jebo te, jel citas ti temu?

Kako na ovom bufferu nastimati da se objavljuje po grupama ? a ne samo na zid profila ? ako uopste ima ta opcija

evo

Sad sam nasao , hvala :slight_smile:
Samo jos da uvedu da mozes postati u grupe u kojima si clan a ne samo admin ili owner bit ce odlicno :smiley:

Pozdrav. Cuo sam da je reach slabiji ako se objavljuje preko buffera itd pa sad me zanima da li je to istin, ako mogu neka vasa iskustva. Hvala puno

Nije istina i nemoj se opterećavati glupostima.

1 Like

Hvala puno. Pozz​:grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:

@start77
Pozdrav, jel ti radi SNAP autoposter ?

Ne koristim SNAP autoposter. Gore sam samo predložio na postavljeno pitanje.