Koju aplikaciju za dijeljenje po društvenim mrežama koristite?

ok, hvala na brzom odgovoru.

Ja sam prije koristio SNAP, ali zadnjih par mjeseci ne radi… sada sam u potrazi za nekim besplatnim, a da radi…

ako imate neki za preporuku pa javite.

Pozdrav svima, da ne otvaram novu temu pitat cu ovdje. Do sada sam za objave koristio Kuku.io i bio je ok zaista, rijetko kad bi zastekao. U zadnjih par dana je bas poceo stekati pa sam uzeto Mjesec dana Buffer da probam kako radi.

Za sada sve super, samo me zivcira sto svaki put moram birati na koje stranice zelim da objava ide. Da li postoji mogucnost pravljenja neke grupe ili accounta unutar buffera u koju bih ja dodao stranice koje zelim, tako sam radio na Kuku.io i dosta olaksa posao? Ako netko zna bio bih jako zahvalan.

Probaj postcron, neko vrijeme ga ne koristim, ali kad sam ga koristio je radio. Imali su jednom neki bug i 2 dana nije radilo pa su produžili svima po mjesec dana.
Možeš probati i jarvee. Inače mu je osnovna funkcija nabijanje instagrama, ali ima i twitter, facebook… Ima to da napraviš grupu za postove i označiš na koje stranice da posta iz te grupe, jedino ne znam kak posta linkove jer na fb nisam pokušavao s njim. Jedino kaj to nije stranica nego program za windows pa bi trebao imati stalno upaljen komp, a i nije baš jeftin, mislim da je za nove korisnike 30$ za 10 profila

1 Like

Ja mislim da je do tvoga racuna, kod mene ako zabiljezim sve stranice, uvijek su zabiljezene dok objavljujem

A kako kada hoces neku objavu prebaciti za drugi termin, da li moras ici za svaku stranicu posebno ili mozes odjednom za sve stranice promijeniti?

Ne znam to, nisam imao takvu situaciju nikada

Vidim po tutorijalima da tu opciju imaju, ali nikako ne mogu skuziti zasto je kod mene nema i kako da ju dodam, evo slika na kojoj se vidi “create a group” Pa ako netko zna kako doći do ovoga neka napise.

Slikaj kako u tebe izgleda buffer, u mene je isti kao na toj slici sto si stavio

Evo kako kod mene izgleda prozor za objavu:
1212

Evo probaj preko linka - https://buffer.com/app/create_group?content_only=true

Evo sto mi prikaze kad kliknem na link:

Kad odes na queue pa na create group, trebale bi se pojaviti sve stranice i grupe kao na slici gore, nisam testiro ali izgleda da imas premalo grupa i stranica da bi mogao praviti grupe
Mozes probati dodati jos nekih 6-7 nebitnih stranica pa vidjeti hoces li moci praviti grupe, te nove sto bi dodo ako neces koristiit stavis u neku nebitnu grupu

Dodao sam Maksimalnih 8 racuna koliko imam na svojoj pretplati i kada idem na Queue opet nemam mogucnosti za kreiranje grupe! :frowning:

Koju pretplatu imas, mozda je meni problem sto sam uzeo onu od 15 dolara?

Nesto nije uredu sa tim accountom sto imas, probaj njima napisati neku poruku na support…

Poslao sam upit jos jucer, ali nema odgovora!

Taj gore sa slike ima 10 stranica, ja imam i vise, sad da li je moguce da na 10 tek mozes kreirati nisam siguran, jedino da veceras testiram i javim ti posto imam viska stranica.
Imam free trial 15 dana, 25 stranica mogu spojiti, svakih 15 dana novi racun pravim. (Isplatnije ti je ovako nego pare davati haha)

Ako ti nije problem da probas pa da mi javis, cisto da znam je li do toga!

Nema problema, samo veceras nekad jer necu stici sad, pa ako zaboravim napomeni me porukom zacas cu ja to

Ok hvala!

Ne znam jel mozes sta biti problem u postavkama FB-a!

Sada sam napravio drugi nalog, ali opet isto nemam mogucnosti za kreiranje grupe! :frowning:

I probaj ovo sto sam ti napisao, napravi novi nalog i idi na buffer.com/pricing/publish i aktiviraj business free trial 14 dana.
Prije toga obrisi te stranice sa prethodnog racuna pa kad na novom aktiviras trial dodaj ih

Ti placas 15$ mjesecno za max 8 spojenih profila i 100 objava na dan
Dok besplatno dobijes 25 profila da spojis i 2000 objava