Koju free WP temu preporučujete za Amazon

Ukoliko bi neko htio da podeli i napiše koju free WP temu preporučuje za Amazon affiliate.
Može i neka premijum, ali da je unlimited da ima dobar suport i da je do 35$ :wink:.
Nadam se da bi još nekog ovo zanimalo.
Unapred hvala.

Nema ti bas ovdje amazonaca, ako i ima onda su to novi ljudi koji bas nisu testirali mnogo tema. Ali neki smjer bi ti trebao biti da je tema moderna, da ima sve sto moderna tema mora imat i da je pregledna i ima ugodne boje…

Nikako da gusi server, ako si na shared hostingu onda tesko mozes imati super framework temu i brzi site.

Prelazi budžet ali mi je tema jako funkcionalna

Prva po redu

Znam za ovaj sajt, a i za temu koju si predložio. Zbog pristojne cene, a i same affiliate propagande po netu ima i dosta reviewersa, što je dobro. Samo što je mali broj ovakvih primera za gore postavljeno pitanje. Da koliko toliko doprinesem ovom topic-u, nedavno sam pronašao jednu ponudu koja je u okviru traženog, evo primer:
http://wpamazillionaire.net/
Čudno mi je samo kako je loš YT snimak postavljen za samu promociju teme.
Mislio sam da na forumu ima više forumaša koji rade Amazon (ili bilo koji affiliate) te da se koliko toliko napravi neka valjana ponuda za izbor teme.

Evo ja koristim ove:

To je na bazi cherryframeworka, pa onda ja to podesim kak meni pase.
Ovak neku temu za amazon nisma jos koristio. ALi ova tvoja mis e cini ok i nije skupa.

:joy: da znam, čak sam ih kontaktirao da vidim da li je unlimited i brzo sam dobio pozitivan odgovor. Ima nekih malih pokušaja reviewersa, ali kažem jedino što mi je čudno kako nisu promenili te loše YT snimke za promociju. Postoje još mnogo jeftinije, ali ova mi je privukla pažnju.
Kod free tema samo nisam siguran u budućnosti kakvo će biti ažuriranje zbog WP.