Koju vrstu muzike slušate?

Zanima me koju vrstu muzike slušate??

Domaće, strane. :smiley: Slušam sve osim onog hevi metala i cajki :smiley:

rap hiphop podosta je se razvio u zadnje vrijeme a nemogu dopustiti da me stoka ne zobavi
narodne kada sam u svatovima :slight_smile:

a tko god izlazi sluša cajke to je neizbježno

[quote=“kromaser”]rap hiphop podosta je se razvio u zadnje vrijeme a nemogu dopustiti da me stoka ne zobavi
narodne kada sam u svatovima :slight_smile:

a tko god izlazi sluša cajke to je neizbježno[/quote]

ja izlazim pa ne slušam cajke :slight_smile:

cajke su strane pjesme na nama poznatom jeziku :smiley:

-osobno slušam skoro sve,ali electro,house ima prednost… osim:hevi metal i tako toga,

Ja slušam pop glazbu npr. Anahi ili grupa RBD. Ja isto izlazim pa ne slušam cajke.

ja slusam jedan od onih metala, math metal, i Jelenu Rozgaču i Joleta i cajke jer još uvijek izlazim van…

Jelena je čisti death metal! :gitara:

Sve od klasike, instrumentala, ambiental, rock, hard rock, starogradske, black music(jazz, soul, r&b, blues, gangsta rap, hip hop, rap), freestyle, country pa do balaševića, klapa, tamburica, sevdaha i ostalo. U moj glazbeni ukus ne podpada punk, sve njegove inačice, house, techno i sl. derivati. Može i narodna, ali tu stavljam naglasak na narodnu glazbu ne turbo folk, a znalci će znati što znači narodna glazba.

Pozdrav.

Na ovog sam upravo sad naletio i to slučajno:

Čovjek zna znanje, svaka mu čast.

1 Like

[quote=“CreatifCode”]Sve od klasike, instrumentala, ambiental, rock, hard rock, starogradske, black music(jazz, soul, r&b, blues, gangsta rap, hip hop, rap), freestyle, country pa do balaševića, klapa, tamburica, sevdaha i ostalo. U moj glazbeni ukus ne podpada punk, sve njegove inačice, house, techno i sl. derivati. Može i narodna, ali tu stavljam naglasak na narodnu glazbu ne turbo folk, a znalci će znati što znači narodna glazba.

Pozdrav.[/quote]

Tamburica <33333

[quote=“CreatifCode”]Na ovog sam upravo sad naletio i to slučajno:

Čovjek zna znanje, svaka mu čast.[/quote]

A što kažeš na ovo? Pogledaj i ostalo…

Kad radim bilo šta na kompu, bilo to kodiranje ili nešto u PS-u itd. onda slušam ovako nešto

Jeste da je tema prastara, ali dobro :smiley:
Ja slicnu stvar radim, samo sto koristim muziku tipa relaxing i piano, pa eto ako nekome ne odgovara ovako nesto neka nadje “relaxing piano music”, to je po meni nekako univerzalno.

Ja sam na psihodeliji redovito :smiley:

1 Like

evo ovo je jako dobro

gagarin project :slight_smile:
dok se radi.

Kad se pizdi na klijente onda ide od Slayera Sepulture i slične ekipe…

Dragi Forumaši, pozdravljam vaš glazbeni ukus u zadnjih 1 dan. :wink:
Osobno inače ne miješam muzika s poslom, ali kada slušam glazbu, ovako nešto su moji favoriti, s tim da ih ima još mnogo, u raznim glazbenim pravcima;
ovo je relativno stara tema; :smile:


Nisam našao originalnu verziju da je kvalitetan audio snimak i dobar video, ali i ovo je dobro; Scratch Mix By Mc Jimmy Vj, tema How Gee i Black Machine. :smile:
(poznata melodija ide od 01:15)

1 Like

Depeche Mode i tako to za opuštanje.
Sepulturu i Killswitch Engage oko podne.
Pred kraj dana obicno pustim neki radio sa 80s ili 90s tagovima.