Kolektiva affiliate

Da li je netko surađivao sa kolektivom po pitanju affiliate ponude. Vidim da mi je stranica
http://affsi.kolektiva.net/affiliates/
još u izradi.

Kakva su vaša iskustva?

mene isto zanima

Uh ovo bi godilo pravo…

Ako neko nesto zna neka kaze :smiley:

EDIT: Na hrvatskom pishe 10%, na engleskom 30% od kupovine…takodje na en stoji i da moze paypal.

Tek počeo, skeptičan s obzirom da znam koliko zarađuju Jutarnji.hr i Posao.hr :slight_smile: pa naslućujem da će u mom slučaju to biti puno manje :slight_smile: ali zašto ne probati kad je dogovor fleksibilan pa mogu bannere prikazivati rjeđe ili češće ovisno o drugim dogovorima.

Ima odavno na prosperio affiliate za kolektivu, ali mislim da nude samo 2.5% provizije i 5kn za dovodjenje korisnika.

@bbsantic ako nam mozes reci koji je podatak tacan
10 ili 30%

Gdje si se ti registrovao? Na gore pomenutom linku, ili si imao neki drugi kontakt?

Takodje na koji nacin vrse isplate?
Jedan moj portal ima oko 170000 unikatnih posjeta iz Hrvatske, pa bi probao ovo na njemu.

Evo ja imam neke informacije. Tocno je da mozete ostvariti najvise 12% provizije, a realno 10. Kontaktirajte ekipu, vrlo su ljubazni i nesto ce se vec dogovoriti. Moja iskustva sa zaradom su losa, no to sam i ocekivao, jer je takav nacin prodaje vrlo specifican, da ne ulazim sad u problematiku grupne kupovine. Ako bas ne mozete prodati nekome oglasno mjesto ili vam ne treba pokusajte…

[quote=“nike”]Gdje si se ti registrovao? Na gore pomenutom linku, ili si imao neki drugi kontakt?

Takodje na koji nacin vrse isplate?[/quote]Oni su me kontaktirali.
Pretpostavljam da postotci nisu tajna, ali kako u ugovoru postoji i dio o povjerljivosti, ne bih trebao navoditi konkretne podatke.

Da li se tko registrirao na taj affiliate?

Meni se čini da njima taj affiliate nije još zaživio (izuzev stranica koji oni kontaktiraju).

[quote=“MeeGo”]Da li se tko registrirao na taj affiliate?

Meni se čini da njima taj affiliate nije još zaživio (izuzev stranica koji oni kontaktiraju).[/quote]

Ja sam se regao tamo (prije 5 dana), i naknadno poslao email preko njihove kontakt forme, ali niko nije nista odgovorio.

Ja sam se isto registrirao i slao mail, prošlo tjedan dana i još uvijek nema odgovora.

Pozdrav svima da se nadovežem na temu, evo vam dobar domaći affiliate -

http://grupnipopusthr.postaffiliatepro.com/

ko je zainteresiran neka slobodno proba. Dobar je zato što jedino Grupni popusti u državi okrenu neki promet online.

Uzmite u obzir da je uvijek profitabilnije prodat banner i da u svakom programu dajete visok broj prikaza za zaradu koja bi se regularno puno više naplatila, ali ako nemate prodaju, a hoćete okrenuti neku lovu dobar je.

Naš najveći affiliate zarađuje oko 1.5k kn mjesečno, a manji oko 200kn/mjesec.

Koga zanima neka se registrira, onda ćemo ga kontaktirati mejlom i aktivirati account vrlo brzo.

Pozdrav svima, Daniel

Sve je to super, ali ne vidim razloga zasto bi se ljudi ogranicavali na domace aff. networke kad na stranima se komotno moze zaraditi do nekoliko tisuca dolara dnevno. :slight_smile:

Moze se i na domacima (u teoriji) :D, al sumnjam da ce to bilo kome uspjeti. Ko hoce nesto zaraditi affiliate marketingom neka se rega na peerfly, blamads ili bilo koji drugi cpa network jer cak i pocetnici mogu zaraditi cash ako malo misle glavom, a i isplate su dosta vece nego kod nas.

Kao i u svemu tako i u ovome jos kaskamo za ovima “vani” ;), ali ideja mi se svida to moram priznat :).

[quote=“danielp”]Pozdrav svima da se nadovežem na temu, evo vam dobar domaći affiliate -

http://grupnipopusthr.postaffiliatepro.com/

ko je zainteresiran neka slobodno proba. Dobar je zato što jedino Grupni popusti u državi okrenu neki promet online.

Uzmite u obzir da je uvijek profitabilnije prodat banner i da u svakom programu dajete visok broj prikaza za zaradu koja bi se regularno puno više naplatila, ali ako nemate prodaju, a hoćete okrenuti neku lovu dobar je.

Naš najveći affiliate zarađuje oko 1.5k kn mjesečno, a manji oko 200kn/mjesec.

Koga zanima neka se registrira, onda ćemo ga kontaktirati mejlom i aktivirati account vrlo brzo.

Pozdrav svima, Daniel[/quote]

Registrirao sam se , pa ćemo vidjeti…

[quote=“Nikola Cvrtnjak”]Sve je to super, ali ne vidim razloga zasto bi se ljudi ogranicavali na domace aff. networke kad na stranima se komotno moze zaraditi do nekoliko tisuca dolara dnevno. :slight_smile:

Moze se i na domacima (u teoriji) :D, al sumnjam da ce to bilo kome uspjeti. Ko hoce nesto zaraditi affiliate marketingom neka se rega na peerfly, blamads ili bilo koji drugi cpa network jer cak i pocetnici mogu zaraditi cash ako malo misle glavom, a i isplate su dosta vece nego kod nas.

Kao i u svemu tako i u ovome jos kaskamo za ovima “vani” ;), ali ideja mi se svida to moram priznat :).[/quote]

Kako na domaćem sajtu imati strani affiliate? Zato tražimo za bar jedan dobar kod nas.

[quote=“danielp”]Pozdrav svima da se nadovežem na temu, evo vam dobar domaći affiliate -

http://grupnipopusthr.postaffiliatepro.com/

ko je zainteresiran neka slobodno proba. Dobar je zato što jedino Grupni popusti u državi okrenu neki promet online.

Uzmite u obzir da je uvijek profitabilnije prodat banner i da u svakom programu dajete visok broj prikaza za zaradu koja bi se regularno puno više naplatila, ali ako nemate prodaju, a hoćete okrenuti neku lovu dobar je.

Naš najveći affiliate zarađuje oko 1.5k kn mjesečno, a manji oko 200kn/mjesec.

Koga zanima neka se registrira, onda ćemo ga kontaktirati mejlom i aktivirati account vrlo brzo.

Pozdrav svima, Daniel[/quote]

Ja imam dosta posjeta iz Hrvatske (doseg nekih 150000 korisnika).

Zanima me da li mozete isplatiti novac preko switf i IBAN.

Takodje, da li je ovih 10% samo za prvu kupnju, ili taj procenat stalno, tj. pri svakoj transakciji naseg korisnika.

[quote=“danielp”]Pozdrav svima da se nadovežem na temu, evo vam dobar domaći affiliate -

http://grupnipopusthr.postaffiliatepro.com/

ko je zainteresiran neka slobodno proba. Dobar je zato što jedino Grupni popusti u državi okrenu neki promet online.

Uzmite u obzir da je uvijek profitabilnije prodat banner i da u svakom programu dajete visok broj prikaza za zaradu koja bi se regularno puno više naplatila, ali ako nemate prodaju, a hoćete okrenuti neku lovu dobar je.

Naš najveći affiliate zarađuje oko 1.5k kn mjesečno, a manji oko 200kn/mjesec.

Koga zanima neka se registrira, onda ćemo ga kontaktirati mejlom i aktivirati account vrlo brzo.

Pozdrav svima, Daniel[/quote]
uii

Vašu proviziju ćemo vam isplatiti odmah na vaš zahtjev, ako stanje bude minimalno 1.000,00 kn na broj računa koji ćemo tražiti 

malo je to pre visoki prag znaci za prosjecnom korisniku treba 5 mjeseci da bi stigao prag za isplatu…
Neznam to mi se cini jako dugo. Imate prag duplo visi od gugleta…

5 mjeseci :slight_smile:

Ja sam tek u trećoj (3) godini korištenja aff od booking.com uspio doći do limita za isplatu.
Bitno je samo biti strpljiv, uvijek koristiti samo linkove jer se mjesta za bannere mogu iskoristiti za adsense. Banneri su OK ako je stranica baš rađena za aff prodaju.

Tom, zavisi kakav sajt imaš i kakva ti je posjeta, netko dosegne prag brzo s malim sajtom, netko s jakim ne, treba pratiti izvedbu i twikati linkove i onda bude bolje, mi smo tu za asistenciju u tom dijelu, recimo, linkovi i članci idu bolje od bannera (trenutno) i sl.

Minimum je postavljen tako uglavnom iz razloga da ne bi svaki dan isplaćivali sitne iznose nego unutar nekog perioda veći. Potpuno je svejedno u kojim intervalima ćemo isplaćivati i koliko.

Kod nas je sve dogovorno, isplaćujemo mi i manje, tako da predloži slobodno svoj minimum i probaj, naravno ovo vrijedi za sve.

Ono što jedino sugeriramo ljudima je probni period pa ako ide super ako ne ne.

Koga zanima više ili želi neki fine tunning ili procjenu prema svom sajtu nek me direktno kontaktira na [email protected]

Pozdrav svima!

[quote=“danielp”][email protected]

[/quote]

Fali ti s u mail adresi!

Pozdrav svima,
Danas bi Vam htio prestaviti naš partner program za online spajanje partnera. Na polju pružanja usluga spajanja partnera grupa Intermax je aktivna već od 1996 i time jedan od najvećih ponuđača na cijelom europskom online tržištu. S podružnicama u više od 10 zemalja, uvijek smo spremni ponuditi proizvode koji su skrojeni prema specifičnim potrebama na tržištima pojedinih zemalja.
Sa
http://www.sekskontakt-hr.com
i
http://www.sekskontakt-rs.com
nudimo dating proizvode za hrvatsko, bosansko-hercegovačko i srpsko tržište. Kako stopa prijavljivanja tako je i završna stopa na ovome tržištu vrlo visoka. Osim pouzdane podrške i min. 35% lifetime provizije, nudimo vam priliku da sami promotivni materijal bude naša kreacija. Via IP ciljanje, korisnik uvijek dobije odgovarajuću verziju ovisno o tome u koju je zemlju upućena,čime se Vaš traffic optimalno konvertira i izvan Hrvatske.
Na stranici
http://www.69cash.com
možete pronaći naš partner program. Za sva pitanja možete se obratiti na slijedeće kontakt adrese:

E-mail: [email protected]
MSN: [email protected]
SKYPE: ma.babic

Srdačan pozdrav,

Marko Babic
69cash
Country Manager
Hrvatska - Srbija - Bosna