Koliko često donirate?

Potaknut idejom da se uvede doniranje za bolji rad foruma, čisto me zanima koliko često šaljete donacije za korištenje nekih open source programa, foruma i sl.

budite iskreni :wink:

    • Nisam do sada donirao i nemam namjeru
    • Nisam do sada donirao, ali imam namjeru
    • Doniram u iznosu manjem od 50e godišnje
    • Doniram u iznosu većem od 50e godišnje

0 voters

Mislim da je moja jedina donacija bila za micro:bit u iznosu od $15 prije nekoliko mjeseci, ako se ne varam prije toga nisam imao online donacija.

Nekada davno jesam , mislim da je neka igrica bila u pitanju besplatna , tako nesto, za server . A ovako, svakodnevno sadaku, ko god zatrazi, pola marke pola marke, nikad nisam rekao da nemam ako imam :slight_smile:

2 Likeova

donacije …ne vidim ništa loše u tome, čak naprotiv, ali kad znam za šta ide, nije mi problem dati 5,10 € kad znam da ide na npr. održavanje foruma (nisam baš aktivan član, glede pisanja, ali svaki dan pročitam šta se piše)
Nisam siguran kako je sa tehničke strane, ali ideja da dio foruma bude zatvoren mi se čini loša …možda da se može pogledati ali da se ne može ni komentirati ni otvarati nove teme … to DA
Možda malo više slobode moderatorima da mogu obrisati teme koje u startu nemaju smisla ili je već xy puta odgovoreno, tipa adsense mi kasni …da li ću ostati trudan zbog toga… Nekakva obilježja člana … dobrodošla
Vidim da je Anketa: Naplata webmajstora lockana pa sam malo iskoristio slobodu govora na možda pogrešnom mjestu …slobodno se obriše ako nije primjerena

2 Likeova