Koliko google ne(voli) C/P

Ako bi se napravio blog na bloggeru koji bi sadržavao većinu unikatnih članaka al ipak poneki da je kopiran sa drugih sajtova, a taj isti blogger napravljen je zbog zarade, dakle kako bi se u tom slučaju ponašao google, posjeti i sam adsense?

Svi pricaju o originalnosti, ali ne znam kako onda funkcioniraju svi news portali koji vecinom prepisuju jedni od drugih. Mislim da originalnost ima veze do neke mjere, ali takodjer mislim da i nije toliko bitna kako se prica. Mislim da ce u tvom slucaju sve funkcionirati sasvim normalno.

Da samo što news portali nisu na bloggeru a i oni nisu napravljeni sa svrhom neke adsense zarade kao što je ovdje riječ, iako i ja mislim da nebi trebalo biti nikakvog problema pošto većina članaka ide unikatnih gore.

mislim da je bitno samo linkati izvor teksta, ali ne vjerujem da ti utjece na rangiranje ako imas 20tak posto kopiranih clanaka. Jednostavno nekad zelis pokazati nesto svojim citateljima, a to nesto je vec lijepo obradjeno drugdje

postoji ipak razlika izmedju sajtova koji kopiraju sve, koji kopiraju 50% i koji kopiraju 20%