Koliko košta web shop?

Okej, thanks. :wink: (20 chars)

Pozdrav,
Ovako, ja razvijam razna rješenja, ali većinu jednostavnih shopova zasnivam na OpenCart-u. Na www.global.hr, koji je moj web shop zasnovan na OpenCart-u, možeš vidjeti kako to radi u praksi, a na ovom linku http://www.global.hr/HR/informatika/programi-software/online-web-trgovine možeš pogledati sve usluge i module koje smo izradili za taj sustav. Tako tamo možeš vidjeti da je kod nas Usluga instalacije nove OpenCart web trgovine s osnovnim podešavanjima za rad 364,19 kn, hrvatski jezik za zadnju verziju je dodatno 113,50 kn, a izradio sam i module za naplatu preko gotovo svih payment gateway-a u hrvatskoj, te dosta korisnih modula. Dakle, 364,19 + 113,50 = 447,69 kn bi ti bila osnovna cijena tvog shopa, odnosno ono što si pitao. Sve drugo se može nadograditi ili napraviti ili kupiti gotov modul ili tema, a to onda ovisi o cijeni samog modula/teme. Naša usluga instalacije i podešavanje modula/teme je 70 kn po modulu/temi, što podrazumijeva da imaš kupljen modul ili ćemo ga mi kupiti za tebe, pa ga prefakturirati tebi. Dakle, ja imam firmu i sve cijene koje sam ti ovdje naveo su cijene s PDV-om. Nadalje, trebat ćeš hosting, domenu, … Uz to možemo ti ponuditi i SEO marketing, ali to je već drugi dio koji nisi pitao, pa … Što se tiče nekih postova gore koje sam vidio kao npr. woocommere-a i wordpress-a, ne preporučam zasnivanje shopa na tim rješenjima, jer je wordpress jako ranjiv i nesiguran, pa …
Ukoliko budeš zainteresiran, slobodno se javi.
S poštovanjem

2 Likeova

Sjajno, konačno neko sa konkretnom ponudom i realnim cenama (dosta povoljnim moram reći). Niste se ranije javljali koliko se sećam kad je meni bilo potrebno nešto slično a vidim da ste član foruma od 2013? No sad nije bitno, definitvno najuži izbor za eventualni sledeći projekat ili ukoliko trenutni Shopify zasnovan prokekat trebao nešto ozbiljnije.

Pozdrav,
Ma nemam baš ni vremena puno, jer se pored weba bavim i proizvodnjom svog knjigovodstvenog software-a, a i partner sam s PUPILLA d.o.o. (knjigovodstveni program SYNESIS), pa radim održavanje naših i njihovih programa, pa prezentacije, a još pored toga sam i trener borilačkih sportova, pa imam 3 puta tjedno po 3 sata treninga, tako da na forum odem tek kad mi stigne mailom njihov newsletter, pa vidim da je nešto zanimljivo, ili netko ocijeni moj rad Dobri i loši trgovci na WM forumu . :wink:
Nema problema, ukoliko budete trebali bilo kakvu moju/našu (ILIGSOFT d.o.o.) uslugu, slobodno nam se javite. OpenCart znamo u dušu. :wink:
S poštovanjem

Ja cu ti preporučiti magento… sam po sebi besplatan, ovisno o potrebi za dizajnom možeš kupiti gotovu temu za 100ak dolara… ako si za neko custom rješenje sve ide po dogovoru jer ima previše faktora… ako biznis krene nemaš potrebe za nekim nadograđivanjem jer on tjera i ogromne shopove… jednba je od najraširenijih platformi i aktivno se razvija… mi radimo custom rjesenja od 4000kn pa naviše…

Donji komentar nema veze s tobom i tvojim klijetom.
Imam klijenta koji ima prometa cca 3 milijuna preko običnog opencarta, Da ne kažem da nije potrošio ni blizu 17+70 tisuća kuna jer promet je promet.Pa nije zaradio 3 milijuna.
Dobar to neki dućan. taj ima 30 tisuća prometa dnevno svaki dan u godini. Čime se bavi? To jedino ako je neka elektronika.

Ovaj komentar je išao početni post, da se prvo razmili prije kakav je plan prije upucavanja kako ti navodiš 17 + 70 tisuća kuna.

S druge strane istina može se početi i sa 1000 kuna dućanom ali to je ulaz na mišiju rupu. Osima ako čovjek sam ne radi sve i maher je u svijetu SEO, promocije i sve radi bez ijedne kune. Naravno da moguće, koliko je vjerovatno, iskreno ne znam…

Potvrđujem i preporučam člana foruma. Odradili smo s njima online plaćanje za jedan dućan, i zadovoljni smo uslugom. Djeluje profesionalno i brzo.

1 Like

I još jedna…

Jedan klijent kojem sam odradio neke isrpavke u dizajnu, ima jedan dućan u jednom popularnom CMSu custom koji je razvikan, a kada sam radio s njima, samo sam im slao mailov (klijentu) da ovo ne bi trebalo biti ovako, da seo je kontraproduktivan, da ima nebuloza, tražilice ne traže kako spada itd… A oni su samo slali i čekali da se isprave problemi.

A poslije sam pitao u glavu “koliko para??”

25 tisuća kuna za moram reći apsolutno glup sistem ako hoćeš išta više nego koristiti njegove mogućnosti. Sve je problem,sve je problem promijeniti, nadograditi…

I sad custom ili neko gotovo riješenje?

Uvijek će biti zagovornika i jednih i drugih.

Ali činjenica je da u HR ima toliko custom riješenja koja se preprodaju a da su apsolutno KOMA!!! i stojim pri tome.

Naravno čast iznimkama jer ima predobrih.

1 Like

Cijene za web shop su različite i variraju od poduzeća do poduzeća… Sve ponude se formiraju individualno po klijentu, njegovoj stranici i posebnim željama i zahtjevima…

1 Like

Evo mi smo napravili 2 shopa na Mangento 2 platformi

Zaštita na radu

Znakovi sigurnosti

Svima koji razmišljaju o shopu, svakako preporučam Mangento 2 platformu