Koliko kostaju grupe na FB?

Zanima me koliko kosta 1k 5k ili 10k jer bih htio kupiti neku grupu a bojim se da ne dam previse

2 Likeova

Grupa od 10k aktivnih ljudi kosta oko 100 eura. :slight_smile:

1 Like

Kupujem Facebook stranice i Grupe. Ponude na PM. :blush::beer::moneybag:

Isto kao @meda, kupujem stranice i grupe :grin:

Za ove sto kupuju stranice.

1 Like

Kupovao sam fb fanove od kolege brianfinch i potpisujem sve iz oglasa.

1 Like

Kliju pagevi :smiley:
Svega i svacega :smiley:
Najjaci si kad napravis po svojoj prici i sve to od pocetka klijanja kroz taj sadrzaj :smiley:
I placas sebi mjesecno nekih 300$ u ADS , budi pametan i imas stroj od 100K ljudi za 2 mjeseca :smiley: nema nista jace gledati nego kada se rađa :smiley: i one statistike posle u kraju dana :smiley:

1 Like

Ma de bježi :smiley: haha wwwww

1 Like

Znam

To isto znam.

Nisi uopće trebao nepotrebno pisati. Još si se ubacio u temu koja se odnosi na CIJENU. Svaka FB grupa je na prodaju, svaki Instagram profil je na prodaju. Sve je na prodaju, samo je pitanje cijene. Ajde da je barem hrpa detalja pa se cijena daje naknadno, ali ovako nisi ništa napisao. Normalno da je FB gruba na prodaju, svaka hebena FB grupa koja postoji, domaća i strana, ona sa 21300 članova i ona sa 2 milijuna članova, je na prodaju, samo je pitanje cijene. Čak i one grupe koje admini ne namjeravaju prodavati su na prodaju po cijeni koja se ne odbija, ako admini nisu retardirani. Znači ti isto imaš FB grupu na prodaju. Super! Sutra će svanuti, eto da i ja napišem važnu vijest, koju možda neki ne bi znali da nisam napisao.

Lako se iznerviram na oglase bez barem okvirne cijene :slight_smile:

1 Like

Također, kupujem stranice i grupe!!!

1 Like