Koliko se ceka na reklame/adsense?

Novi mi je račun napravio sam oglase međutim od juce se reklame nisu pojavile, broji preglede nema klikova, samim tim sto nema ni reklama, postavljao sam i automacke oglase isto.

Dali je site odobren za AdSense?

Pogledaj email, vjerovatno ti je google prekinuo davati reklame na taj sajt jer krsis neko od pravila (i meni se desilo juce, pa je vjerovatno neki masovan pregled bio pa udario na dosta nas)

Nov racun dva posta na njemu, nema sta krstiti sajt na kojem je i odobren adsense

Da li si koristio neki vid prevare ili skripte? Nemoj raju zavaravat, budi iskren, ako jesi onda ne vidim razlog tražiti pomoć jer je odgovor jasan.

Ako nisi, onda ne znam očito imaš neki problem na stranici, pokušavaj publiku dovodit prije odobrenja adsens i imati konstantnu posjetu, a ne raditi jedan dan, dva ne, gugl prati trafiku. Nekad ako u sat udje 2000 ljudi nestanu oglasi, na novim računima. Te dobijes potvrdu da prate trafiku, reklame u dnu članka te prelomi su jedan od razloga nestanka reklama. Sam prelom i reklama u dnu smatra se pokušajom navlačenja klikanja i prevare.

Na email koji je registrovan za adsense udji i pogledaj zadnje emailove od adsensa pa nam reci sta pise