Koliko se isplati štancat blogove?

Moja ideja je da naštancam stotinjak besplatnih blogova koji će biti krajnje bezsadržajni, bez linkova, koji će imat google adsens pa da pokušam da zaradim pare. Evo primjer jednog bloga od koga imam dnevno 1-2 centa

http://hemoroidi-ljecenje.blogspot.com/

takvih sto naštancam i to je 500 dolara godišnje. Je li to sve legalno i po zakonu?

Bolje ti je napraviti jedan sa sadržajem :slight_smile:

http://hemoroidi-ljecenje.blogspot.com/2011/02/kome-se-obratiti-za-operaciju-hemoroida.html

Lol, kakv je ovo post :slight_smile:

Kao sto rece junior nije point u stancanju puno blogova nego u stancanju puno dobrog sadrzaja.

Samo kucaj i kucaj, ali pisi kvalitetno, i ne trebaju ti stotine blogova. Nadji temu o kojoj znas puno, mora biti jedna.

Što se zarade tiče mislim da nije. Evo imam ovaj dole iz potpisa sa dosta sadržaja pa jadna zarada. Mislim da je nedostatak sadržaja ključan za zaradu. Ja da sam ovaj blog o hemoroida guro ko ovaj iz potpisa garantujem da bi imao bar 1 dolar dnevno.

Stvarno si bolestan lik :ehm:

Znam, pokušavam to unovčit

Uvijek se pitam jesi ti samo jedan jako dobar troll.

Taj psiholoski blog ti je los, moras imati nesto korisno sto ce pomoci ljudima.

Zar nemas taj osjecaj za sta je korisno i dobro?

Stavljaj se uvijek u poziciji posjetioca koji gugla i trazi nesto, probaj zamisliti da taj covjek nije glup nego zeli naletiti na nesto sto ce mu poboljsati zivot, a ne nesto sto ce mu trositi vrijeme na gluposti.

Kažeš loš mi blog i kažeš da moji savjeti i odgovori nisu korisni. Sram da te bude. Ako si pod stresom, opraštam ti.
Znam da bih da imam ozbiljne postove i da je ozbiljan blog imao mnogo više zarade, ali to nisam ja. Zezanje je ključno. Čak i oni depresivci i pacijenti koji traže online psihologa i savjete bi mogli da se nasmiju i da shvate da svako može biti onlajn šta oće. To sve pod pretpostavkom da posjetioc bloga nije retardiran pa da ne shvata o čemu se radi na blogu. A ako je neko toliko glup da ne shvati o čemu se radi za njega me iskreno boli ona stvar.

pogledaj komentar 6 februara, e to mi je najveće priznanje za blog. I dokaz da je koristan.
A 15, 20 evra koliko sam MOŽDA mogao zaradit od bloga da sam ganjao neku ozbiljnost bi spičkao na neka sranja, a blog bi se utopio u masu sličnog smeća koja imaju instant savjete i rješenja za sve ili deru kožu s leđa cjenama njihovih online psihologa.

Citat sa bloga:

Q: Kako vratiti hemoroid u anus?
A: Najbolje bi bilo da se obratite svom doktoru i da vam ga on gurne u anus

Ispočetka me dotični autor živcirao ali sam promjenio mišljenje. Legenda.

Da, frajer je lud ko šiba