Koliko ste uložili u svoju stolicu?

Jel se mogu isprobati te stolice u njihovim trgovinama?

Da, ja danas bio i bilo je 7-8 već sastavljenih, tako da se većina može.

Ja sam uzeo također prije mjesec dana ovdje:
http://padovan.hr/uredske-fotelje
(Line T).

Za sada prezadovoljan. Vidjet ćemo koliko će sreća potrajati :slight_smile:

meni nije htjelo otvoriti bez / na kraju
Uredske fotelje

Znate šta bi ja volio, da postoji stolica koja te kao robot prikuje na nju da se nemožeš ni milimetar pomaknut lijevo desno, nego da MORAŠ u pravilnom položaju sjedit. Ja ovak 3 puta slomim kičmu kad u stolici od 900kn kad se uvijek izvinem nekak da mi je sav pritisak na kralježnici.

I trebao bi si neki alarm napravit da svakih sat vremena me natjera da se dignem iz stolice i 2 minute prošećem negdje i vratim se.

https://www.google.com/search?q=best+PC+chair&hl=hr&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=CQNbUNCnHcXOsgaf84HACg&ved=0CB0QsAQ&biw=1366&bih=643

[quote=“mestro67”]
Probao sam više modela i ova mi je najbolja odgovarala:
THEO uredska stolica crna u JYSK-u.[/quote]
Ja ju imam već 6mj., vrlo zahvalan stolac. Prije njega sam imao “kožnjaka” od 1400kn i nikad više, znojenje, nepraktičnost, masa… uglavnom “lesson learned” s moje strane.

Inače prema većini reviewova, a i kolega sa PCE foruma ga ima, ovo je najbolji stolac koji u hrvatskoj možete kupiti, cijena je prava sitnica: LINK :zidov:

–> EVO AKCIJSKE RASPRODAJE! <–

[quote=“Uber_Gosu”]ovo je najbolji stolac koji u hrvatskoj možete kupiti, cijena je prava sitnica[/quote]Tražim dobar stolac i na ovo sam bio bacio oko. Vidio sam da bi mogao biti papren, a sada vidim i da sam bio u pravu. :smiley:

Da se za oko soma eura nabavit, mimo poreza i marži… :cugi:

Za sada ću biti zadovoljan samo da ga isprobam u nekom izložbenom prostoru. Čitam na Amazonu ocjene i neki su zadovoljni, a neki kukaju da su ih nakon dva dana kosti počele boljeti i da ne vrijedi novaca. Pretpostavljam da je to sve individualno i ovisno o stupnju skolioze.

Ja bih trebao jednog s naslonom za glavu i mogućnošću spuštanja naslona u poluležeći položaj, ali ne samo na principu otpora (“otpora” u smislu da ode dolje kada se baciš na leđa, ali ga onda opruga odmah i vrati - to mi je vrlo neudobno).

290 kn fotelja THOMAS > lesnina (stolica traje već četvrtu godinu) nemam bolova u ledjima, za te parićke veoma zadovoljan :slight_smile:
ps. cijena je bila na akciji, sada neznam koliko stoji

Da je negdje nabaviti ovako nešto Oglasi Srbija - Prodajem dve stomatoloske stolice (Mašine i alati)
ili

Da ne otvaram novu temu i dignem ovu iz mrtvih :slight_smile: posto mi treba kvalitetna stolica nosivosti do 110-130 kg i do 1000 kn i sjedenje minimalno 8 sati dnevno na njoj, ima li ko kakvu preporuku.

Ja sam svoju ukrao starcima, još je traže gdje je hahaha

1 Like

Hehe lako tako, i ja sam htjeo od tetke posto je zatvorila frizerski salon a stolica je cvrsta i udobna ali ne da :wink:

Dao 998 kuna u IKEA-i u zagrebu, prezadovoljan - imam istu i kuci i na poslu - http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/40103100/#/70261150

1 Like

Sjedim u kožnoj fotelji, ko lord! :smiley:

1 Like

0€ I’m laying on my bed.

I ja imam uredsku stolicu i mislim da koliko god love dali uredska stolica nije za nas koji cjeli dan sjedimo pred Kompjuterom. Jer mi em radimo na kompjutero, pa nakon toga si malo odigramo neku igricu na kompjuteru ili jednostavno tipkamo po forumima jos nekolikos ati, ali uglavnom sjedimo na uredskim stolicama.

Ja sam kupio za 900, uredsku, kad sam tamo sjeu u nju mislio sam da sam dosao u raj. Ali sad kada sjedim vise dana za redom vidim da to nije to. MNarucio sam neki jastuk za guzicu sa ebaya pa cemo vidjeti.

Ali link za stomatoloski stolac je onos to nama treba.

Ni standing desk nije dobar, imao neki home made, pa me bole noge, bole pete, kicma iskrivljena i tak. Jednostavno covjek mora evoluirati da moze tipkati cjeli dan pred kompjutorom.

Moramo izgledati nekako ovako. S 2 prsta, jos manji torzo i jos tanje ruke i noge i jos veca glava i oci. Onda smo spremni az 24/7 biti ukopcani na computer.

1 Like

Također uzeo Markusa (platnenog) plus onaj dodatak za noge, mogu reć za 1kkn vrlo dobar stolac, vjerojatno best buy stolica u RH, na poslu imam malo skuplji steelcase stolac, to je neka druga liga ali sve preporuke za Markusa u entry levelu :smiley: