Koliko trošite na mobitel?

nek se požuri jel samo do 31.5.2012 može potpisati ugovor…[quote=“Gigolo”]U ugovornoj je obvezi s t-mobile, a Revolucija od Tele 2 je od prošlog miseca startala. Kad joj istekne ugovor, valjda će napraviti kakav pametan potez.[/quote]

Ugovorna obveza kod T-Coma, ovaj Extra Total paket.
Neograničeni pozivi prema T-Mobile mreži, 150 minuta prema drugim mrežama besplatno i 50 besplatnih SMS-ova ukupno.

Plaćam samo j*benu naknadu za uspostavu poziva i računi mi u prosjeku budu cca 130-150kn. Da nisam ugovorom vezan, prešao bih na Tele2 Revoluciju.

T-mobile, tarifa EXTRA total S, mjesećni račun mi je nekih 70-80kn. Ovo mi je najisplativija tarifa, najviše zbog flat interneta

Nista, ja uzmem telefon u MTSu, Tacnije uzeo sam HTC Explorer, placam ga 10e mesecno, i dobijam 500 minuta ka svim mrezama , sto mi mnogo znaci, Inace nije skupo nimalo, sa obzirom da je telefon dobar, i da dobijam dosta minuta( Inace bez toga sam trosio 10e mesecno samo na kredit)

Tele2 Smiley na bonove -50kn, 1000 poruka i 1gb prometa gratis, ne stignem ni potrošiti sve u mj dana.

Nemam privatni mobitel.

[quote=“lakso”] MTSu, [/quote]Šta je MTS?

mt:s | Standard

TNX. To je dakle samo u RS.

Mob mi je zadnjih 15 dana offline jer TELE2 nema signala tu gdje jesam. Prebacio sam se na VIP (još nije ukopčano), najjeftinija pretplata za 55 kuna, računam da će mi biti dovoljno.

TELE2 može raditi preko T-com infrastrukture.

Ovdje je i koristi jer nema ništa svoje. U ZG se moram stati pored prozora ako hoću imati koliko-toliko pristojnu vezu. Jesu jeftini do bola ali što vrijedi kada nemaju dobru pokrivenost.

Extra Total S paket na tmobile-u, paket sam platio sa nekih 50% popusta, tako da me pretplata ispadne 50kn + koliko potrošim. Uglavnom ja sam zadovoljan, račun ne prelazi 120kn nikada, a stvarno ne štedim niti malo. Odlično je što imaju unutar paketa flat internet.

Ja sam bio po svakakvim zabitima i nikad nisam imao problema s njima, a pogotovo u ZG daleko od štekanja.

Probao Tele2 mobilni internet u sred Zagreba, otvaralo Google valjda pola minute.

Navukli ih pa “neograničeno” smanjili za 60 posto: Tele2 od korisnika “revolucionarno” napravio “telad” - Vijesti.net - Index.hr

Stvarno su napravili ovce od nekih od nas uključujući i mene, Crne il bile svejedno.

Nisu ni ovi u VIPu cvijeće. Kartica je trebala doći u roku 72 sata, prošlo je već i tjedan+ dana, a od kartice ni pisma ni razglednice.

Kaj sad kad u kupili B-net su se razbahatili sunce im kalajsano, a nekad smo si bili dobri. Mene moje tele spašava da nema njega bio bi dužan više neg grćka ovak 50-100kn mjesećno, internet se spojim drugome na mrežu sa mobitelom (ima Wi-fi), niusam haker sam se nakavici spojim u bircu zakej si nabijat inpulseke. Mogu reć da mi se sviđa ova revolucija na bonove. Nekak mi sporije idu kune na mobu.

Tele2 od kad su došli, 50kn na tri mjeseca - bonovi. Malo telefoniram mobitelom više fiksnim, fiksna linija optima maximalno 250kn. Za duže razgovore skype.

mobile.net.hr

Navukli ih pa “neograničeno” smanjili za 60 posto: Tele2 od korisnika “revolucionarno” napravio “telad” - Vijesti.net - Index.hr