Koliko vrijedi FB fan stranica?

Imam FB fan stranicu sa 180K fanova. Nije vezana za nikakav produkt, nego je jedna od onih saljivih. Uglavnom javio mi se neki lik hoce da je kupi, pa koliko to uopste vrijedi?

Rekao bih da ovisi, prvenstveno o tome jesu fanovi ENG ili EX-YU, i o tome koliko je stranica aktivna.

… i o tome jesu li fanovi živi ljudi… :wink:

Stranica nije aktivna, ne postavljam statuse i slicno, zato i hoce da je otkupi. Ex-yu fanovi.

Ne znam na sta mislis kada kazes da li su zivi ljudi…Nije nikakav fazon, jednostavno napravio stranicu i skupilo se lajkova.

To je super. Ali postoji hrpa stranica za koju to nije istina, već su fanovi razni lažni profili.
Zato pri kupnji treba biti oprezan, jer inače bacaš pare u vjetar; Homer je jednostavno oprezan :slight_smile:

I kako ova priča završava?
Koliko bi relano vrijedila stranica…i za koliko bi se dalo smuljat nekog klinca koji ima tako fan stranicu sa koji 100K funova. ?
Nek su živi ljudi, i to balkanci!
Ima li itko iskustva?

100 000 je puno, ali danas ces za fan page ‘ko voli …’ naci 500 000 fanova, tako da nazalost ne vrijedi koliko bi trebalo. Licno, ne bih prodavao, napravio bih sajt, ili blog ako ti je lakse, jednostavno dodavao gluposti i prenosio na fb. Reci mu da nemas cijene, da ti on ponudi, pa podjeli to sa nama, da vidimo isplati li se prodati. Ja za sitno ne bih dao, a ne vjerujem da je on spreman ici daleko.

Pa ja sam druga perspektiva…onaj koji bi kupio takvu stranicu :). Pa gledam što treba očekivati, koliko tako nešto košta? Ali ne prava vrijednost takvih stvari, jer ja sam svjestan da su to jako vrijedne stvari!..više me zanima za koliko mogu relano kupiti i jako dobro proći?

180 evra.
Ako hoces nadjem ti kupca :slight_smile:

Wow, nisam znao da se tako krecu cijene, nista, u biznis sa fb stranicama :).

Da s tim sto sam ja sada prodavao nekoj Nemici, i uplata je moguca putem paypal-a,moneybookers-a i western union-a.

Zar stranci kupuju fb pageove sa ovih prostora?

Ova je kupila do sada od mene 3 stranice.

mozel’ dokaz isplate ?

http://www.dodaj.rs/f/1G/q/3d9vA7oY/untitled.jpg

Koliko vrijedi domaca fb stranica 8k fanova neaktivna pola godine… molim vasu procjenu

15-20e

Ja ne bih dao vise od 10 eura za nju